Пуаро Агати Крісті

Пуаро Агати Крісті

Пуаро Агати Крісті

 

 

 

 

Назва англійською: Agatha Christie’s Poirot

Назва російською: Пуаро Агаты Кристи

Виробник: ITV

Роки виробництва: 1989 – 2013

Кількість сезонів: 13 (70 серій)

Ідея: Клайв Екстон, Браян Істман

Актори та ролі:

  • Девід Суше – Еркюль Пуаро
  • Г’ю Фрейзер – капітан Артур Гастінгс
  • Філіп Джексон – старший інспектор Джепп
  • Полін Моран – міс Лемон
  • Зої Вонамейкер – Аріадна Олівер
  • Девід Йелленд – Джордж

Серіал українською:

http://moviestape.net/katalog_serialiv/detektyvy/7143-puaro-agati-krst.html

https://uakino.club/seriesss/detective_series/6488-puaro.html

https://film-ua.com/541-puaro-agati-kristi.html

https://toloka.to/t63314

Серіал російською:

https://ua-cinema.com/5540-puaro.html

http://puaro-tv.com/online/1-season/

ОПИС

Серіал «Пуаро Агати Крісті» – екранізація романів та оповідань королеви детективів про видатного сищика. Він розслідує справи не тільки в Англії, а й в інших куточках світу. Це не тільки вбивства, а й викрадення, пограбування, шахрайство. Деякі справи свіжі, а деяким вже багато років. Але для блискучого розуму Еркюля Пуаро немає нічого неможливого. Чим більш складна справа йому дістається, тим цікавіше знайти розгадку.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Пуаро Агати Крісті» – найбільш відомий варіант екранізації творів письменниці. Багато хто вважає Девіда Суше ідеальним Пуаро. Актор дійсно ретельно працював над образом: манери, хода, акцент, міміка, одяг. Його поведінка, реакції – саме такі, які й описані у Крісті. Прикро, що Суше так і не отримав високих нагород за створений ним образ. Але любові глядачів та визнання критиків йому дісталося багато.

Перші 8 сезонів серіалу мають більш гумористичний тон, створені у розважальному стилі. Починаючи з 9-го сезону концепцію проєкту змінилася, до екранізації брали більш драматичні романи Крісті. Кожна серія – повноцінний фільм. Також сценаристи вдалися до осучаснення творів авторки, додаючи актуальні проблеми сьогодення: наркотики, аборти, нетрадиційна орієнтація. Чи пішли такі зміни на користь сюжетам, глядачі сперечаються досі.

Основним сценаристом проєкту був Клайв Екстон, він написав 20 серій. Ще 11 – на рахунку Ентоні Горовіца, творця серіалу «Війна Фойла». Сценарій для 3 серій створив Марк Геттіс, що подарував нам «Шерлока» і зіграв в ньому Майкрофта. Також він зіграв одну з ролей в 4 серії 11 сезону «Пуаро Агати Крісті». Сценаристом однієї з серій того ж 11 сезону був Пітер Фланеллі, що створив серіал «Інспектор Джентлі». Ще 3 серії написав Кевін Еліот, що працював і над проєктом «Міс Марпл».

Пуаро Агати Крісті
Пуаро Агати Крісті
Пуаро Агати Крісті
Пуаро Агати Крісті
Пуаро Агати Крісті
Пуаро Агати Крісті

Пуаро Агати Крісті
Пуаро Агати Крісті

Трейлер: