Проблиски майбутнього/ Пригадай майбутнє

Проблиски майбутнього

 

 

 

 

Назва англійською: FlashForward

Назва російською: Мгновения грядущего/ Вспомни, что будет

Виробник: ABC Studios, США

Рік виробництва: 2009

Кількість сезонів: 1 (22 серії)

Автори ідеї: Бреннон Брага, Девід Гоєр

Композитор: Рамін Джаваді

Актори та ролі:

  • Джозеф Файнс — спецагент ФБР Марк Бенфорд
  • Джон Чо – спецагент ФБР Димітрій Ноа
  • Домінік Монаган — квантовий фізик Саймон Кампос
  • Соня Волгер – доктор Олівія Бенфорд, дружина Марка
  • Джек Девенпорт – доктор Ллойд Сімко
  • Кортні Бі Венс – помічник директора ФБР Ведек
  • Закарі Найтон – доктор Брюс Варлі
  • Брайан Ф. О’Бірн — Аарон Старк
  • Пейтон Ліст – Ніколь Кірбі
  • Крістін Вудс — спецагент ФБР Яніс Хок

Серіал українською:

https://eneyida.tv/3276-prygaday-maybutnye-problysky-maybutnogo.html

https://kinanema.net/load/seriali/prigadaj_majbutne_probliski_majbutnogo_zgadaj_shho_bude_1_sezon_2009_2010/116-1-0-11817

https://toloka.to/t7604 (із доріжкою англійською)

Серіал російською:

http://hdrezka.ag/series/thriller/11000-vspomni-chto-budet.html

ОПИС

Восени 2009 року всю планету, все людство охоплює дивна хвороба – 6 жовтня в одну й ту саму хвилину абсолютно всі втрачають свідомість. По всій Землі у сотнях тисяч катастроф гинуть більше 20 мільйонів людей. Трохи більше пощастило тим країнам, де на момент незрозумілого катаклізму панувала ніч. Проте трагедія не оминула жодної держави. Більше двох хвилин у забутті всі люди бачили яскраві картини зі свого майбутнього – чіткі зображення того, що вони будуть робити у той самий час рівно за півроку, 29 квітня 2010 року. Та чи всі бачили? А ті, хто не бачив – що з ними? Таким жахливим чином вони дізналися про те, що помруть у найближчі півроку, чи їхній мозок не піддався глобальному гіпнозу? І чи був це гіпноз, воля Божа або незрозуміла природна аномалія? Команда спецагентів ФБР під керуванням Марка Бенфорда має знайти відповіді на ці важливі питання.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

“Проблиски майбутнього” – екранізація книги канадського письменника-фантаста Роберта Сойєра – вражає динамічністю й заплутаністю сюжетної лінії. Перед глядачем постають питання, які не мають однозначних відповідей. Аби зрозуміти дивну логіку того, що трапилось на початку історії, доведеться разом із головними героями поринути у глибини фізичних теорем, аномалій природних явищ і навіть тонкощі релігійних вірувань. Проте ця неймовірна подорож настільки захоплива, що всі 22 серії дивишся на одному подиху. Єдине, але найбільше розчарування від серіалу “Проблиски майбутнього” в тому, що його творці не знайшли ресурсів, аби продовжити цю приголомшливу історію хоча б на ще один сезон.

Цей серіал – чи не єдиний детектив у фільмографії Джозефа Файнса. А ось Кортні Б. Венс має чимало подібних проєктів у своєму активі, наприклад “Закон і порядок: злочинні наміри”, “Американська історія злочинів: народ проти О. Джей. Сімпсона“. Домініка Монагана ми згодом побачимо у шикарному скандинавському детективі “Код 100“. Джек Девенпорт з’явиться в одній з частин проєкту “Чому жінки вбивають“.

Серіал "Проблиски майбутнього"

Серіал "Проблиски майбутнього"

Серіал "Проблиски майбутнього"

Серіал "Проблиски майбутнього"

Серіал "Проблиски майбутнього"

Серіал "Проблиски майбутнього"

Трейлер:

Автор запису: May Sky