Код 100

Серіал "Код 100"

Серіал "Код 100" постер

 

 

 

 

 

 

Назва англійською: 100 code / The hundred code

Виробник: Fabrik Entertainment, Strix, Red Arrow, Kanal 5, Sky Deutschland, Швеція, Німеччина

Рік виробництва: 2015

Кількість сезонів: 1 (12 серій)

Ідея: Боббі Мореско, за мотивами роману Кена Бруена «Меррік»

Актори та ролі:

 • Мікаель Ніквіст – Мікаель Еклунд
 • Домінік Монаган – Томмі Конлі
 • Фелісе Янкель – Ханна Еклунд
 • Шарлотта Йонссон – Карін Гаммар
 • Даніло Бежарано – Бйорн
 • Сесілія Хелль – Ебба
 • Крістофер Берглунд – Філле
 • Гедда Стейрнстед – Джозефіна
 • Мартін Вальстьом – Томас
 • Крістіан Свеннсон – Андрій
 • Петер Еггерс – Горан
 • Розін Мерфі – Меггі

Серіал українською:

https://uaserials.pro/685-kod-100-sezon-1.html

https://kino4ua.net/2571-kod-100-1-sezon.html

https://eneyida.tv/3180-kod-100.html

Серіал російською:

http://kinanema.net/load/seriali/kod_100_1_sezon/116-1-0-6216

https://rezka.ag/series/detective/11685-kod-100.html

ОПИС

В Нью-Йорку вбито 6 молодих вродливих білявок. Злодій викрадає їх парами, одну закопує ще живою біля водойми на ділянці з квітами, другу ґвалтує, душить і викидає неподалік від першої. Детективу Конлі майже вдається піймати маніяка, але зрештою той вислизає та зникає. Конлі починає шукати схожі справи спочатку в США, а потім і по всьому світу. Аж ось його увагу привертає зникнення двох білявок у Швеції. Тепер він прямує до Стокгольму. І це лише початок його шляху в справжнє пекло.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Як і більшість скандинавських детективних серіалів, «Код 100» похмурий, безжальний, подекуди занадто натуралістичний. Після його перегляду залишається чітке відчуття: перемогти зло неможливо. Все, що ми можемо – кожного дня боротися з ним, аби хоча б когось захистити. Тому не чекайте, що наприкінці ви отримаєте всі відповіді і всі злодії будуть покарані.

Це серіал про демонів, і він наочно демонструє, що вони є геть у кожного. Але хтось з ними бореться, а хтось товаришує. Дехто навіть плекає. Чому людина робить той чи інший вибір? Де межа між розмовами з привидами і втіленням їхніх (або власних?) бажань у життя?

Мікаель Ніквіст – відомий актор не лише у себе на батьківщині, але і за її межами. Саме він грав Мікаеля Блумквіста у оригінальній трилогії «Міленіум», а ще з’явився у 4 частині франшизи «Місія: нездійсненна» та першому «Джоні Віку». На жаль, у 2017 році Ніквіст помер, що, можливо, є однією з причин, чому цей серіал не мав продовження. Домінік Монаган – зірка проекту «Загублені» та трилогії «Володар перснів». Інших акторів ви могли бачити у різних інших шведських детективах, наприклад, у «Вбивствах на Сандхамні».

The Hundred Code – система кодування, що використовується поліцейськими США для сповіщення про інциденти. Кожен код має три цифри, до яких ще може додаватися буква. Оскільки в самому серіалі його назва «Код 100» ніяк не пояснюється, вважаємо, що наша версія має право на існування.

Серіал "Код 100"

Серіал "Код 100"

Серіал "Код 100"

Серіал "Код 100"

Серіал "Код 100"
Серіал "Код 100"

Трейлер:

Автор запису: L Grey