Поліція Чикаго

поліція чикаго

 

 

 

 

Назва англійською: Chicago P. D.

Назва російською: Полиция Чикаго

Виробник: NBC, США

Рік виробництва: з 2014 і дотепер

Кількість сезонів: 9, подовжений до 10-го

Ідея: Дерек Хаас, Майкл Брандт

Актори та ролі:

 • Джейсон Бех – сержант Генк Войт
 • Джон Седа – детектив Антоніо Доусон
 • Софія Буш – детектив Ерін Ліндсей
 • Джессі Лі Соффер – детектив Джей Голстед
 • Еліас Котеас – детектив Елвін Олінські
 • Ларойс Гокінс – офіцер Кевін Етвотер
 • Патрік Джон Флугер – офіцер Адам Рузек
 • Маріна Скверсьяті – офіцер Кім Берджес
 • Емі Мортон – сержант Труді Платт
 • Трейсі Спірідакос – детектив Гейлі Аптон
 • Браян Гераті – офіцер Шон Роман
 • Ліссет Чавес – офіцер Ванесса Рояс
 • Клівленд Берто – офіцер Андре Купер

Серіал українською:

http://uaserials.pro/525-policiya-chikago-sezon-1.html  (поки що лише частина серій першого сезону)

http://kinanema.net/load/seriali/policija_chikago_1_2_3_4_5_sezon_1_2_serija/116-1-0-6628

Серіал російською:

http://ua-cinema.com/stuff/seriali/policija_chikago_1_sezon_2014/20-1-0-208

https://filmix.ac/seria/drama/82348-policija-chikago-2017.html

ОПИС

Серіал «Поліція Чикаго» є спін-оффом проекту «Пожежні Чикаго», який на сьогодні вже має декілька паралельних відгалужень про це американське місто.  У «Поліції Чикаго» очікувано акцент зроблений на бандитському світі мегаполісу, який ще з часів «сухого закону» завоював собі звання кримінальної столиці Штатів. Щоб навести лад у місті, команді поліцейських доводиться діяти не лише в рамках закону, а й сильно переходити за його межі. У нагоді їм стають не тільки розгалужена мережа інформаторів та хакерські навички, але й міцні м’язи та снайперські здібності, адже чекати на групу захоплення їм нема коли.

Поряд з видовищними сюжетами у серіалі доволі цікаво подаються проблеми сучасної Америки – питання радикального ісламу, протистояння чорношкірого населення з білими американцями, скрутне становище поліцейських та анти-поліцейські демонстрації тощо.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

У центрі сюжету серіалу «Поліція Чикаго» сержант Генк Войт, який щойно вийшов із в’язниці, де відсидів за корупційні махінації. Проте чиновникам у високих кабінетах він конче потрібен, адже ніхто краще за нього не може навести лад у місті – тільки Войт має значний вплив не лише на своїх підлеглих, але й на банди. Його найкраще характеризує одна фраза – «коли погляд страшніше зброї». Актор Джейсон Бех неперевершено грає цинічного, проте справедливого, побитого долею правоохоронця.

Відділку Войта доводиться розплутувати найтяжчі кримінальні історії – від терактів до серійних убивств і торгівлі людьми. Паралельно підлеглі сержанта кожен веде свою внутрішню війну – хтось тікає від свого тяжкого дитинства, хтось біжить від страшних спогадів про війну в Іраку, хтось марно намагається врятувати сім’ю. Гостринки додають службові романи, на які взагалі-то Войт наклав суворе табу… Проте головне в серіалі – це заплутані кримінальні історії, які доволі часто перетворюються на трилер.

У кожному сезоні є декілька серій-кросоверів, коли, щоб зрозуміти всю історію, потрібно паралельно дивитися серіали «Пожежні Чикаго» або «Медики Чикаго». З одного боку, це не дуже зручно тим, хто не любить теми вогнеборців чи медиків, а з іншого, робить серіальний світ Чикаго більш насиченим і реальним.

Через велику зайнятість на зйомках цього серіалу та двох інших кросоверів світу Чикаго актори лише зрідка з’являються в інших проєктах. Але Еліас Котеас добре відомий шанувальникам детективів за серіалом «Вбивство». Трейсі Спірідакос знялась в кількох епізодах «МакГайвера». А ось Браян Гераті зіграв Теодора Рузвельта в 1 сезоні «Алієніста», входив до основного касту проєктів «Терновий куст» і «Безкрає небо».

Серіал "Поліція Чикаго"

Серіал "Поліція Чикаго"

Серіал "Поліція Чикаго"

Серіал "Поліція Чикаго"

Серіал "Поліція Чикаго"

Трейлер:

Автор запису: May Sky