МакГайвер

МакГайвер

 

 

 

 

 

Назва англійською: MacGyver

Назва російською: МакГайвер

Виробник: CBS, США

Рік виробництва: 2016 – 2021

Кількість сезонів: 5 (94 серії)

Ідея: Пітер М. Ленков, ремейк однойменного серіалу 1985 року

Композитор: Кіт Пауер

Актори та ролі:

 • Лукас Тілл – Ангус МакГайвер
 • Джордж Ідс – Джек Долтон
 • Трістін Мейс – Райлі Девіс
 • Джастін Гайрс – Вілт Бозер
 • Сандрін Голт – Патрісія Торнтон
 • Мередіт Ітон – Матільда (Метті) Вебер
 • Трейсі Спірідакос – Ніккі Карпентер
 • Ізабель Лукас – Саманта Кейдж
 • Вільям Болдуін – Елвуд Девіс, батько Райлі
 • Леві Трен – Дезіре Нгуйєн
 • Генрі Ієн Кьюсік – Расс Тейлор

Серіал українською: на жаль, немає

Серіал російською (4 варіанти перекладу):

http://kinanema.net/load/seriali/makgajver_1_sezon_1_serija/116-1-0-11509

https://ua-tv.net/detektyvy/1418-makgayver.html

Серіал з субтитрами російською (1 сезон):

http://seasonvar.ru/serial-14084-MakGajver-0000-sezon.html

ОПИС

Ангус МакГайвер – талановитий хлопець, який з усілякого мотлоху може зробити купу корисних речей. Його розум, вміння знайти вихід майже у будь-якій ситуації та навички сапера не залишилися непомітними, тому зараз він працює на секретну урядову організацію, що вирішує проблеми, з якими не змогли впоратися всі інші. Завжди поруч та прикриває МакГайвера Джек Долтон, колишній спецназівець та агент ЦРУ. Він майстерно володіє усіма видами зброї та боротьби. Будь-які проблеми з електронікою вирішить молода і талановита хакерша Райлі. А голова цієї таємної організації завжди знайде команді роботу, адже поганців у світі повно.

Але команді доводиться вирішувати не лише всесвітні, а й свої особисті проблеми. Наприклад, дівчина Мака виявилася не тією, за кого себе видавала. А ще на нього полює кілер-маніяк. Джек теж має проблеми в особистому житті, до того ж у нього складні відносини з Райлі, адже він колись зустрічався з її мамою. Найкращий друг Мака Бозер взагалі не підозрює, де всі ці його знайомі працюють, і що буде, коли він дізнається… Тож пірнаймо у світ таємних операцій, розбитих сердець та лікуючого гумору.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Серіал має свої плюси та мінуси. Почнемо з останніх. І, на жаль, це сюжет. Деякі ситуації виглядають настільки фантастично, що складається враження, ніби навіть закони фізики у них порушені. Деякі ж не мають сенсу чи логічних пояснень, чому так сталося чи за для чого робилося.

У кожній серії герой придумує та створює якісь пристрої, що допомагають команді вибратися з нелегкої ситуації. З одного боку, за цим цікаво спостерігати, деякі пояснення досить логічні. Але з іншого, складається враження, що більшість цих винаходів – для програми «Руйнівники міфів». Тж не радимо робити щось таке вдома.

Величезним плюсом серіалу є Джордж Ідс, зірка серіалу «Місце злочину». Серйозний, навіть суровий криміналіст Нік Стоукс перетворився на трішки дивакуватого Джека Долтона. Він обожнює старий рок, вечірки, має відмінне почуття гумору і дуже переживає за всіх своїх підопічних. Розчулити його може будь-що. А ще він постійно ниє та скаржиться на життя і Мака. Боїться померти в Каїрі, в Амстердамі, в повітрі, у воді… Взагалі боїться померти. І таке перевтілення актора вражає. Прикро, що у 3 сезоні актор покинув проєкт.

Дуже колоритним персонажем є Бозер у виконанні Джастіна Гайрса. Він абсолютно вписався в образ гарного друга головного героя, хлопця, що завжди на позитиві і готовий прийти на допомогу. А ще Бозер має купу цікавих хобі і вірить, що в житті все можливе, якщо докласти зусиль.

Лукас Тілл, що грає Мака, на початку серіалу виглядав не дуже переконливо, але потім знайшов свого героя і тепер втілює його образ дуже органічно. Хлопчик-геній, трішки інтроверт, але у компанії друзів може насолодитися життям. Тож якщо ви хочете провести вечір, відпочивши від кривавих та напружених драм, цей серіал саме те, що треба.

Зазначимо, що «МакГайвер» має спільну серію з іншим проєктом Пітера Ленкова – «Поліція Гаваїв». А Джеррі Ортега, персонаж Хорхе Гарсії, з’являється у 5 сезоні «МакГайвера».

МакГайвер

МакГайвер

МакГайвер

МакГайвер

МакГайвер

Трейлер:

Автор запису: L Grey