Неймовірне

Серіал "Неймовірне"

Серіал "Неймовірне"

 

 

 

 

Назва англійською: Unbelievable

Назва російською: Невероятное

Виробник: CBS, Netflix

Рік виробництва: 2019

Кількість сезонів: 1 (8 серій)

Ідея: Сюзанна Грант, Айлет Валдман, Майкл Чабон, базується на книзі Т. Крістіана Міллера і Кена Армстронга «Неймовірна історія зґвалтування»

Композитор: Вілл Бейтс

Актори та ролі:

  • Кейтлін Девер – Марі Адлер
  • Тоні Коллетт – детектив Грейс Расмуссен
  • Мерріт Вівер – детектив Карен Дюваль
  • Ерік Ланж – детектив Паркер
  • Білл Фейгербакі – детектив Прюїтт
  • Елізабет Марвелл – Джудіт, прийомна мати Марі
  • Даніель МакДональд – Амбер
  • Анналі Ешфорд – Лілі
  • Блейк Елліс – Кріс МакКарті

Серіал українською: на жаль, немає

Серіал російською:

https://rezka.ag/series/drama/31902-neveroyatnoe-2019.html

https://filmix.ac/seria/kriminaly/136206-neverojatnoe-2019.html

ОПИС

Молода дівчина Марі Адлер заявляє в поліцію, що стала жертвою зґвалтування. Але через те, що вона не може чітко описати деякі моменти злочину, детективи починають сумніватися у правдивості її слів. Не вірить в історію Марі навіть її прийомна мати. Врешті решт дівчина відмовляється від свідчень і каже, що їй все це наснилося. За марнування часу детективів її навіть притягують до відповідальності. Але це – тільки початок історії про те, як неймовірне невігластво, байдужість та непрофесіоналізм стали причиною, з якої ґвалтівник продовжив свою справу.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Неймовірне» – серіал не стільки про злочини, як про жертв. Через що доводиться проходити жінкам, які стали жертвами зґвалтування. Скільки недовіри, упередженого ставлення, жорстокості вони мають пережити вже після страшних подій. Напевно, найтрагічніше – ставлення близьких. Одні не вірять в те, що сталося, інші намагаються заплющити на це очі і жити далі, ніби нічого не сталося.

Але цей серіал також про протистояння поліції та злочинця. Він майстерно замітає сліди, не залишає ніяких зачіпок. Навіть коли він робить помилку, далеко не відразу стає підозрюваним. І тут теж грають свою роль стереотипи.

Показане протистояння всередині поліцейської спільноти. Одні детективи погано виконали свою роботу і ніяк не хочуть це визнавати. Інші ж намагаються виправити їхні помилки, вступаючи в конфлікт. Процес розслідування, збирання до купи всіх частинок пазлу – захопливе видовище.

Каст серіалу доволі потужний. Тоні Коллетт – відома акторка, володарка «Еммі» та «Золотого глобусу». Еріка Ланжа ви могли бачити у американському варіанті «Мосту», «Вейко» та «Нарко». Молода Кейтлін Девер входила до другого складу серіалу «Правосуддя». В цьому проекті вона просто неперевершена!

ЦІКАВІ ФАКТИ

Серіал «Неймовірне» заснований на реальних подіях, що сталися у округах Вашингтон та Колорадо у 2008-2011 роках. Лише через сумлінну працю двох жінок-детективів злодія вдалося затримати. Історія набула розголосу в 2015 році після статті Кена Армстронга та Т. Крістіана Міллера. В ній мова йшла про неймовірний непрофесіоналізм та корупцію в органах правосуддя.

Обидва журналісти працювати в некомерційних організаціях, що досліджують проблеми правосуддя в США. Наприклад, під час свого іншого розслідування Міллер з’ясував, що відділки поліції практично не вносять в базу повідомлення про сексуальні домагання та зґвалтування або ці звіти дуже стислі. Також відділки мало користуються базою ФБР, аби дослідити, чи не сталося вже подібного сексуального злочину ще десь на території країни. За свою статтю про зґвалтування у Вашингтоні та Колорадо її автори отримали 2016-го Пулітцерівську премію. Прикрість в тому, що детективи, які не повірили Марі Адлер, не понесли жодного покарання.

Серіал "Неймовірне"

Серіал "Неймовірне"

Серіал "Неймовірне"

Серіал "Неймовірне"

Серіал "Неймовірне"

Серіал "Неймовірне"

Трейлер:

Автор запису: L Grey