Морський патруль

Морський патруль Австралія

Морський патруль

 

 

 

 

Назва англійською: Sea Patrol

Назва російською: Морской патруль

Виробник: Nine Network, Австралія

Роки виробництва: 2007 – 2011

Кількість сезонів: 5 (68 серій)

Розробка: Гел та Ді МакЕлрой

Актори та ролі:

 • Ієн Стенлейк – капітан-лейтенант Майк Флінн
 • Ліза МакКьюн – старпом Кейт МакГрегор
 • Саскія Бурмістр – штурман Нікі Кетано (Нав)
 • Джеремі Ліндсей Тейлор – боцман Пітер Томашевскі (Баффер)
 • Метью Голмс – рульовий та медик Кріс Блейк (Свейн)
 • Джон Батчелор – головний інженер Енді Торп (Чардж)
 • Девід Лайонс – спеціаліст з електроніки Джош Голідей (Ай Ті)
 • Крістіан Шмід – радист Роберт Діксон (Ро)
 • Джей Райан – матрос Біллі Веб (Спайдер)
 • Джош Лоусон – кок Тобі Джонс
 • Кірсті Лі Аллен – кок Ребекка Браун (Бомбер)
 • Ніколай Ніколаєфф – Лео Косов-Мейєр (Ту дедс)
 • Конрад Колбі – боцман Ділан Малхолланд (Датчі)
 • Даніель Горват – матрос Джессіка Берд
 • Домінік Дойчер – курсант Райан Вайт
 • Теммі Макінтош – командер Максін Вайт

Серіал українською:

https://uaserials.pro/1501-morskiy-patrul.html

https://uakino.club/seriesss/drama_series/8941-morskiy-patrul.html

https://toloka.to/t72859 – 1-5 сезони, торрент

Серіал російською:

https://filmix.ac/seria/drama/22981-morskoy-patrul-sea-patrol-serial-2007-2009.html

ОПИС

Її Величності австралійський корабель «Гаммерслі» патрулює територіальні води країни, відстежуючи тих, хто ловить рибу без дозволу чи перевозить незаконних мігрантів або наркотики чи зброю. Також він мчить на допомогу тим, хто потрапив у біду. Екіпаж корабля здатен запобігти майже будь-якому лиху. Всі вони – досвідчені моряки, вміють тримати зброю у руках та надавати першу допомогу. Вони врятували багато життів як на морі, так і на суші. Кожен сезон проекту «Морський патруль», окрім 4-го, має об’єднуючу сюжетну лінію, яка розвивається паралельно історії у кожному окремому епізоді. «Гаммерслі» – невеликий корабель, на його борту служать трохи більше 20 моряків, до взаємодії та взаємовідносин між приблизно половиною з них і буде прикута наша увага протягом 5 сезонів.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

На перший погляд серіал «Морський патруль» програє аналогічним американським проектам, в ньому немає карколомних сюжетних ходів, надзвичайної напруги дії тощо. Але в цьому і його привабливість. Він про повсякденне життя звичайних людей. Кожен з них має свій характер, свою вдачу, свої прагнення і переживання. Актори грають достойно, за персонажами цікаво спостерігати, за них переживаєш. Екіпаж корабля багатонаціональний, що підкреслює особливість формування австралійської нації. При цьому екіпаж змушений ескортувати кораблі з тими, хто хоче знайти притулок в Австралії, у міжнародні води, адже ця країна не приймає незаконних мігрантів ні за яких умов. Ця проблема періодично обговорюється персонажами, у кожного своя точка зору.

Дія в деяких епізодах розвивається повільно і вони практично не пов’язані з небезпекою, а деякі змусять вас дивитися на екран, затамувавши подих, та гризти нігті від нервів. Третій сезон, хоча і найбільш трагічний для команди, програє усім іншим. Сюжети не дуже цікаві, дії персонажів не завжди відповідають їхнім характерам, складається враженні, що сценарії писали випадкові люди, які попередні сезони не дивилися. Однак останні два сезони компенсують провальний третій.

Ті, хто вивчає англійську, завдяки серіалу «Морський патруль» зможуть поповнити свій словниковий запас корабельною лексикою. Адже навіть персонажі називають одне одного прізвиськами, що походять від їх посад на кораблі: Нав – Navigator, Ай Ті – Electronics Technician.

Щодо акторів, то найбільшу популярність здобув Джей Раян. Він знявся у таких популярних проєктах. як «Красуня та чудовисько», «Вершина озера», «Мері вбиває людей». Також у кількох детективах зіграв і Девід Лайонс – це серіали «7 секунд» та «Гра у мовчанку».

Морський патруль Австралія

Морський патруль Австралія

Морський патруль Австралія

Морський патруль Австралія

Трейлер:

Автор запису: L Grey