Люципер / Люцифер

 

 

 

 

 

Назва англійською: Lucifer

Назва російською: Люцифер

Виробники: Fox, Netflix

Роки виробництва: 2016 – 2021

Кількість сезонів: 6 (93 серії)

Ідея: Том Капінос, за коміксами Нейла Геймана, Сема Кейта і Майка Дрінгерберга

Актори та ролі:

 • Том Елліс – Люципер Морнінгстар / архангел Михайло
 • Лорен Джерман – детектив Хлої Декер
 • Кевін Алехандро – детектив Ден Еспіноза
 • Д. Б. Вудсайд – ангел Аменаділ
 • Леслі-Енн Брандт – демон Мейзекін
 • Рейчел Гарріс – психолог Лінда Мартін
 • Еймі Гарсія – криміналіст Елла Лопес
 • Кевін Ранкін – детектив Малколм Грем
 • Тріша Гелфер – Шартолла Річардс / Мама
 • Том Веллінг – лейтенант Маркус Пірс
 • Інбар Леві – Єва
 • Бріанна Гільдебранд – Аврора

Серіал українською (лише 4 і 5 сезони):

https://uakino.club/seriesss/drama_series/9608-lyucifer.html

https://uaserials.pro/1268-lyucifer.html

Серіал російською:

https://rezka.ag/series/fantasy/11428-lyucifer-2016.html

https://filmix.ac/seria/fjuntezia/112981-lyucifer-oc-2018.html

ОПИС

Диявол вирішив покинути Пекло і оселитися у Лос-Анджелесі. Куди ж йому іще податися, як не у Місто Янголів, що має славу місця, де квітнуть всі гріхи людські? Люцифер Морнінгстар володіє розкішним нічним клубом, веде розпусний спосіб життя, укладає угоди та дізнається найпотаємніші бажання людей. Але одного дня він потрапляє під кулі разом з клієнткою. Розслідування справи відкриває йому нову можливість. Люцифер розуміє, що може і на землі карати грішників. Тож він долучається до відділу вбивств поліції Лос-Анджелесу. Його напарником стає детектив Хлої Декер, на яку чари Люцифера чомусь не діють. А ось дівчина, навпаки, зводить диявола з розуму.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Люципер» (або «Люцифер») – безумовно, нетрадиційний детективний серіал. Так, в кожній його серії ведеться розслідування справи. Але якщо ви очікуєте на закручені детективні сюжети, він вас розчарує. Іноді справи зовсім прості, іноді – епатажні, частина розроблена, виходячи ж емоційних проблем, які є зараз у Люцифера. Ми такий прийом вже бачили у серіалі «Красуня та чудовисько», де особливо весь перший сезон буд побудований на вирушення якоїсь морально-етичної проблеми на тлі мотиву скоєння злочину.

Але все це не означає, що серіал нудно дивитися. Навпаки, якщо ви хочете розслабитися, відпочити від жахіть напружених детективів, «Люцифер» підійде на 100 відсотків. Диявол, що регулярно відвідує психолога задля вирішення свої проблем з родичами та друзями – все цікаво і весело! А ці самі друзі та родичі створюють Морнінгстару чимало проблем. Як врятувати Всесвіт від богині Творення? Як вбити Каїна, який приречений на вічне життя через вбивство брата? І свої брати не полишають у спокої. А ще ж з батьком треба розібратися!

Безумовно, якби не Том Елліс, серіал був би зовсім іншим. До цього актор знімався у проєктах, що не мали особливої популярності. Шанувальники детективів могли бачити його у серії «Дурість мерця» серіалу «Пуаро Агати Крісті», де він грав інспектора Бланда. В «Люцифері» талант актора розкрився на повну. Зверніть увагу на епізоди, де він співає. Посилання на один з них ми давали в цьому матеріалі. На тлі Елліса актриса Лорен Джерман, яка у 2 сезоні серіалу «Поліція Гаваїв» була в складі основного касту, трішки розчаровує. Але в цілому актори підібрані гарно, більшість персонажів яскрава, за ними цікаво спостерігати.

ЦІКАВО

«Люцифер» є одним з небагатьох прикладів спасіння проєктів фанатами. Після 3 сезону, який дійсно переобтяжили, що відбилося на рейтингах, серіал закрили. Тоді фанати створили петицію на підтримку улюбленого шоу. За місяць Netflix викупив права на серіал, що пішло йому на користь.

Зверніть увагу, що в серіалі багато обговорюються і демонструються (хоча і в межах дозволеного) секс, вживання наркотиків, насилля та інші суперечливі речі. Тож проєкт має вікове обмеження 16+.

Люцифер

Люцифер

Люцифер

Люцифер

 

Люцифер

Люцифер

Люцифер

Трейлер: