Кларіс

Кларіс

Кларіс

 

 

 

 

 

 

Назва англійською: Clarice

Назва російською: Кларисса

Виробник: CBS, США

Рік виробництва: 2021

Кількість сезонів: 1

Ідея: Алекс Куртцман і Дженні Люмет

Актори та ролі:

  • Ребекка Брідс – Кларіс Старлінг
  • Майкл Кадліц – Пол Крендлер
  • Лукка де Олівейра – Томас Есквівель
  • Кел Пенн – Шаан Тріпаті
  • Нік Сендоу – Мюррей Кларк
  • Джейн Аткінсон – Рут Мартін
  • Марні Карпентер – Кетрін Мартін
  • Девін А. Тайлер – Арделія Мепп

Серіал українською:

https://uaserials.pro/3175-klaris.html

https://cikava-ideya.top/72-klaris.html

https://rezka.ag/series/drama/36944-klarissa-2021.html#t:376-s:1-e:1

Серіал російською:

https://filmix.ac/seria/drama/148923-klarissa-2021.html

ОПИС

Події відбувають за рік після того, як Кларіс вбила Буффало Білла і врятувала Кетрін Мартін. Старлінг закінчила академію і працює у відділі поведінкового аналізу. Рут Мартін, нині генеральний прокурор, вводить Кларіс до складу робочої групи з боротьби проти насильства. Їхне завдання – ловити серійних вбивць. Отже, тепер Кларіс має довести всім, і в першу чергу собі, що вона дійсно здатна на це. А ще їй треба побороти демонів, причому не тільки власних.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Кларіс» є продовженням культової стрічки 1991 року «Мовчання ягнят». Скоріше за все, серіал вирішили створити на честь 30-річча виходу фільму. Алекс Куртцман свого часу створив доволі успішний проєкт «Поліція Гаваїв». Цікаво, як вийшло у нього переосмислити історію Кларіс.

Творці зауважили, що це буде окрема сюжетна лінія, не пов’язана з романами Томаса Гарріса, хоча вони використали деяких його персонажів. Наприклад, ми побачили Рут Мартін у виконанні Джейн Аткінсон, що зіграла голову відділу поведінкового аналізу у перших сезонах серіалу «Мислити як злочинець». Дещо символічно, чи не так? Також Кларіс знов доведеться працювати з Полом Крендлером, хоча стосунки у них не найліпші. А ще – спілкуватися з Кетрін, яку вона колись врятувала. Але через суперечку з авторськими правами в серіалі не може згадуватися навіть ім’я Ганнібала Лектора.

Ребекку Брідс шанувальники детективів могли бачити у 6-7 сезонах серіалу «Гарненькі брехухи». Кларіс – перша головна роль для молодої австралійки, побачимо, чи вдасться вона їй. Адже порівняння з Джоді Фостер неминучі, і виглядати гідно поруч з такою зіркою складно. Те, що Ребекка пішла на такий ризик, принаймні, характеризує її як сміливицю. Адже такий проєкт може як просунути, так і зруйнувати кар’єру.

Серед знайомців ще слід відзначити Ніка Сендоу, що зіграв наглядача Джо Капуто у комедійно-драматичному серіалу «Помаранчевий – хіт сезону». Капуто вболівав за своїх підопічних. Подивимось, що можна буде сказати про агента Кларка. А ось Томас Есквівель дуже приязний, прагне допомогти та захистити Кларіс. Зрештою, команда цікава, в кожного своя роль. Якщо сценаристи гарно попрацювали, спостерігати за роботою групи з боротьби проти насильства буде цікаво.

Кларіс

Кларіс
Кларіс
Кларіс
Кларіс
Кларіс

Трейлер: