У спекотні літні ночі місія неможлива: йдемо у кіно

"Спекотні літні ночі" та "Місія неможлива: фолаут"

Цього тижня у прокат виходять два різних за стилістикою, але дуже цікавих фільми улюбленого нами жанру.

Перший – «Спекотні літні ночі». Мати відсилає Деніела до тітки, що живе у курортному містечку. Літо, океан, гарячі дівчата… Нові знайомі, нові захоплення, нові відчуття – і ось він вже у центрі подій! Сором’язливий та непримітний підліток раптом стає наркодилером, закручує роман з сестрою з головного покидька цієї місцини та ще й примудряється перейти йому дорогу у бізнесі! Чим закінчаться для Деніела спекотні літні ночі?

У ролях: Тімоті Шаламе, головна молода зірка Голлівуду останніх двох років, Майка Монро, акторка та професійний кайтсерфер, Алекс Роу, Томас Джейн, Майя Мітчелл та інші.

Другий – «Місія неможлива: фолаут», шоста частина франшизи, перший фільм якої вийшов ще у 1996 році. Коли терористи викрадають плутоній, у гру вступає команда Ітана Ганта. Однак повернути викрадене їм не вдається. ЦРУ не задоволене діями Ганта і підключає до його команди ще одного агента – Августа Волкера. Але чи така ж сама у нього місія, що і у Ганта? Чи Волкеру доручено зробити все, аби зруйнувати кар’єру та життя Ітана?

У ролях: Том Круз, Генрі Кавілл, Вінг Реймс, Саймон Пегг, Мішель Монаган, Ребекка Фергюсон, Алек Болдуін, Шон Гарріс та інші.

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!