Декстер повертається!

Декстер повертається

Неймовірна новина для фанатів серіалу “Декстер”! Шоураннер перших 4 сезонів Клайд Філліпс та виконавець головної ролі Майкл С. Голл написали сценарій для нового сезону! Він буде складатися з 10 серій, а сюжет почнеться з того місця, на якому завершилися події в 8 сезоні.

В 2006 році серіал став проривом для каналу Showtime. За його основу була взята книга Джеффа Ліндсея “Демон, що спить у Декстері”. Після цього були видані ще 7 книжок, остання з яких вийшла за два роки по завершенні серіалу, у 2015-му, і має назву “Декстер помер”. Чи буде сюжет нового сезону спиратися на неї, поки що невідомо.

Нагадаємо: серіал розповідає про Декстера Моргана, що вдень працює у криміналістичній лабораторії Маямі і проводить експертизу бризок крові, а вночі стає безжальним серійним вбивцею.

Декстер повертається

Фінал проєкту критикували і фанати, і оглядачі. Навіть Майкл С. Голл залишився не дуже задоволеним. Наразі Філліпс заявив, що завжди бачив фінал іншим: “Декстер має прийти до тями в тюрмі Флориди, і все, що ми бачили 8 сезонів, це його спогади, які промайнули в його голові за кілька секунд перед стратою. Саме страта і має стати фінальною крапкою”.

Що ж, залишилося почекати приблизно рік, аби побачити, яким насправді буде фінал. Серіал планують почати знімати на початку 2021-го та випустити в ефір восени. Чи повернеться в проєкт хтось ще з акторів основного касту, поки невідомо.

Після “Декстера” у Майкла С. Голла не було надто гучних проєктів. Єдиний серіал, де він зіграв головну роль, – “Безпека” 2018 року. Тож не дивно, що актор хоче повернутися до героя, який приніс йому “Золотий глобус”.