Проста послуга

Дарсі Белл "Проста послуга"

Книга "Проста послуга" Дарсі Белл

 

 

 

 

Назва мовою оригіналу: A Simple Favor

Назва російською: Простая услуга

Автор: Дарсі Белл

Країна: США

Рік видання: 2017

Видання українською (читати онлайн і завантажити):

https://knigogo.com.ua/knigi/prosta-posluga/

Видання російською (читати онлайн і завантажити):

http://loveread.ec/read_book.php?id=70761&p=1

http://readli.net/prostaya-usluga/

ОПИС

Стефані та Емілі – найкращі подруги, хоча вони дуже різні. Стефані – вдова, що сидить вдома і веде блог. Емілі – щаслива дружина і піар-менеджер крутої нью-йоркської модної компанії. Але у жінок є і дещо спільне. Це їхні діти, що навчаються в одному класі, і… таємниці.

Одного дня Емілі просить Стефані забрати обох хлопців зі школи, а вона приїде за сином після роботи. Проста послуга, Емілі просить про таке не вперше. Але за дитиною вона не приїздить. І взагалі зникає у невідомому напрямку… Стефані за допомогою свого блогу починає пошуки…

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

“Проста послуга” Дарсі Белл – перший твір авторки, яка працює вихователькою в Чикаго. Книга гарно написана і відмінно перекладена українською, що, на жаль, останнім часом зустрічається не так вже часто. Видавці намагаються якнайшвидше представити читачу новинку і часто-густо нехтують якістю перекладу. Читається книжка легко, її можна проковтнути за одні вихідні.

І сюжет, і використані автором прийоми подання не надто оригінальні, але і не настільки шаблонні, щоб відвернути від книги. Цікаво спостерігати за тим, як розкручуються події. Але в якийсь момент виникає запитання: а чи є взагалі в цьому світі люди при здоровому ґлузді?

Не дарма книга починається з розповіді про те, що кожна людина має свої таємниці. Складається враження, що герої саме таємниці люблять у своєму житті більше за все. І прагнуть, щоб вони обов’язково були. А якщо їх не залишається, намагаються неодмінно знайти чи створити нові.

Фінал вражає не стільки перебігом подій, скільки реакцією всіх персонажів на них.

До речі, ще до виходу книги “Проста послуга” Дарсі Белл кінокомпанія “20 століття FOX” купила права на неї і зняла фільм з Блейк Лайвлі та Анною Кендрік у головних ролях.

Автор запису: L Grey