Винний

Винний

Винний

 

 

 

 

 

Назва данською: Den skyldige

Назва російською: Виновный

Виробники: Nordisk Film, New Danish Screen

Рік виробництва: 2018

Режисер та сценарист: Густав Меллер

Актори та ролі:

Якоб Седергрен – Асгер Гольм

Фільм українською:

https://kino4ua.net/5192-vinniy.html

https://uaserials.pro/3565-vynnyi.html

Фільм російською:

https://rezka.ag/films/drama/29356-vinovnyy-2018.html

http://baskino.me/films/dramy/19453-vinovnyy.html

ОПИС

Асгер Гольм працює у службі порятунку. Колись він був патрульним, але через деякий інцидент був відсторонений. Але вже завтра все має владнатися, і Асгер знову повернеться до улюбленої роботи. А поки він приймає дзвінки. Комусь допомога реально потрібна, хтось сам винен у ситуації, що склалася. Аж ось Асгеру надходить дзвінок від жінки, яка дає зрозуміти, що її викрали. Гольм бере на себе відповідальність за подальший розвиток подій.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Винний» – абсолютно камерний детектив. Можна сказати, це бенефіс Якоба Седергрена, якого ми знаємо за «Вбивствами на Сандхамні». В 2018 стрічка потратила до шорт-листа іншомовних фільмів, що претендували на «Оскар».

Насправді в кадрі нічого не відбувається. Інших людей в кімнаті практично не показують, вони майже не розмовляють. Зверніть увагу, в фільмі навіть музики немає. Все для того, аби глядач не відволікався від дзвінків та реакцій Асгера. Це 85 хвилин просто розмов по телефону. І в них – жахлива трагедія.

Напруга поступово росте, ви вже чекаєте на наступний дзвінок так само, як і Асгер. І ви не знаєте, хто і з якими новинами подзвонить. Аж ось одна фраза зводить все нанівець. Ви наочно бачите – герой зламався. В цей момент вас охоплюють неймовірний жаль та невимовний смуток. І незрозуміло, хто в усьому цьому винний. В якомусь сенсі відкритий фінал тільки підсилює ці відчуття.

Винний

Винний

Винний

 

Трейлер:

Автор запису: L Grey