Врятуйте Грейс

Врятуйте Грейс

Врятуйте Грейс

 

 

 

 

 

Назва англійською: Saving Grace

Назва російською: Спасите Грейс

Виробник: 20th Century Fox

Рік виробництва: 2000

Сценаристи: Марк Кроубі, Крейг Фергюсон

Режисер: Найджел Коул

Композитор: Марк Расселл

Актори та ролі:

  • Бренда Блетін – Грейс Треветін
  • Крейг Фергюсон – Меттью Стюарт
  • Мартін Клунз – доктор Мартін Бемфорд
  • Валері Едмонд – Ніккі
  • Діана Квік – Хані Чемберс
  • Чекі Каріо – Жак Шевальє

Фільм українською: на жаль, немає

Фільм російською:

https://filmix.ac/filmi/komedia/11499-spasite-greys-saving-grace-2000.html

https://rezka.ag/films/comedy/5306-spasite-greys-1999.html

ОПИС

Грейс – домогосподарка середнього віку з невеличкого рибальського селища. Все своє життя вона піклувалося про чоловіка, дім та сад. Аж ось чоловік несподівано помирає. Виявляється, він залишив Грейс купу боргів, та й будинок у заставі. Якщо жінка швидко не сплатить чималу суму грошей, її дім конфіскують, а все майно піде на продаж. Що робити тій, яка ніколи не працювала і вміє лише піклуватися про рослини? Грейс та її друзі знаходять нестандартний вихід з ситуації: треба швидко виростити багато першокласної марихуани та продати її наркобарону!

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Врятуйте Грейс» – неймовірно позитивний фільм. Коли все життя в одну мить виявляється примарним і розсипається на шматки, оговтатись непросто. Але якщо в тебе є підтримка друзів, це вже початок. Тепер треба лише зрозуміти, що ти вмієш найкраще, і як ці навички можна використати. А ще треба вірити в себе, скільки б років тобі не було. До речі, Бренду Блетін шанувальники детективів добре знають за роллю інспектора Віри Стенхоуп з серіалу «Віра», що досі на екранах.

Стрічка цікава те тільки через історію Грейс. Меттью – не менш важливий персонаж. Якщо життя Грейс розсипалося щойно, своє чоловік ніяк не може зібрати до купи вже давно. Легко жити лише одним днем, не приймаючи серйозних рішень, не беручи на себе відповідальність. Але через це можна з легкістю втратити важливі речі: любов, стосунки, друзів. То що треба, аби зробити правильний вибір?

Бренду Блетін шанувальники детективів прекрасно знають за серіалом «Віра», де акторка вже 10 років грає головну героїню. Так само добре знайомий нас і Мартін Клунз. «Містечко», 4 частина «Удару у відповідь», «Розслідування» – ось серіали, де його можна побачити. А Чекі Каріо зіграв Жана Баптиста спочатку у серіалі «Зниклий без вісти», а тепер грає цього героя у сольному проєкті «Баптист».

«Врятуйте Грейс» – не тільки цікавий детектив, але й шикарна іронічна, а подекуди навіть цинічна комедія. В деякі моменти вам буде до сліз шкода Грейс, а в інші ви будете плакати від сміху. А ще в цьому фільмі неймовірно красиві пейзажі. Ви неодмінно закохаєтесь в Корнуолл і захочете потрапити буди за будь-яку ціну. Але прикладом Грейс для збирання грошей все ж не радимо користуватися.

Врятуйте Грейс

Врятуйте Грейс

Врятуйте Грейс

Врятуйте Грейс

Врятуйте Грейс

Трейлер:

Автор запису: L Grey