Невидимий гість

 

 

 

 

 

Назва іспанською: Contratiempo

Назва російською: Невидимый гость

Виробники: Antena 3 Films, Warner Bros., Film Factory

Рік виробництва: 2016

Сценарист та режисер: Оріол Пауло

Композитор: Фернандо Веласкес

Актори та ролі:

  • Маріо Касас – Адріан Дорія
  • Барбара Ленні – Лаура Відаль
  • Хосе Коронадо – Томас Гаррідо
  • Ана Вагенер – Ельвіра Гаррідо
  • Франческ Орелья – Фелікс Лейва, адвокат Адріана
  • Бланка Мартінес – Вірджинія Гудман
  • Сан Еламос – Соня, дружина Адріана
  • Давид Сельвас – Бруно, чоловік Лаури

Фільм українською:

https://vodnerilo.com/filmy/18-nevidimiy-gst.html

https://uakino.club/filmi/11150-nevidimiy-gst.html

http://moviestape.net/katalog_filmiv/detektyv/13059-nevidimiy-gst.html

Фільм російською:

https://filmix.ac/filmi/triller/116674-nevidimyy-gost-r-2016.html

https://rezka.ag/films/thriller/24249-nevidimyy-gost-2016.html

ОПИС

Адріана Дорію звинувачують у вбивстві колишньої коханки. Це звинувачення вже коштувало чоловіку родини, вплинуло на його успішний бізнес, а тепер загрожує відібрати свободу. Адріан запевняє, що в номері готелю, де були вони в Лаурою, знаходився ще хтось. Спочатку цей невидимий гість вдарив Адріана, і поки той був непритомний, вбив Лауру. Проблема в тому, що двері та вікна були замкнені зсередини і ззовні їх ніяк не можна було відкрити. У адвоката Вірджинії Гудман є три години до виклика в суд, аби разом з Адріаном з’ясувати, що ж тоді сталося.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Невидимий гість» – поєднання класичного детективу замкненої кімнати та камерного розмовного трилеру. І тут все не тем, чим здається. Всі брешуть. Всі маніпулюють: людьми, подіями, часом. Кожна нова деталь не просто додає щось до пазлу. Вона часто змінює точку зору на абсолютно протилежну.

Головна подія стрічки – не те, що відбувалося до чи після вбивства Лаури. І навіть не саме вбивство. Це протистояння двох розумів – Адріана та Вірджинії. Спочатку здається, що чоловік повністю залежить від свого адвоката. Якщо він не буде робити, як вона каже, сяде в тюрму. Але згодом з’ясовується, що Адріан маніпулює Вірджинією. Наскільки швидко вона це з’ясує? Чого це коштуватиме Адріану? І чиї маніпуляції врешті-решт принесуть бажаний результат?

Ця стрічка про те, як одна незначна подія аби їх низка можуть мати такі наслідки, що зруйнують не одне життя. Все сталося через те, що герої проспали. Тому виїхали пізніше, ніж планували, поїхали іншою дорогою, ніж планували, сварилися через все це в машині… Звісно, можна поглянути ще далі назад: якби вони не зустрілися і не стали коханцями, цього всього теж могло і не бути. Чи це і є доля, яка зводить людей в одному місці в певний час тих, аби змінити їхні життя?

Іспанською картина має більш промовисту назву – «перешкода» або «ускладнення». Саме таким ускладненням для Адріана стала врешті-решт Лаура. Він же став перешкодою для Томаса Гаррідо. А вся історія Адріана – ті самі ускладнення, які треба подолати Вірджинії.

Для Хосе Коронадо «Невидимий гість» став другою стрічкою, створеною у співпраці з Оріолом Пауло. До цього актор зіграв у трилері Пауло «Тіло». В 2021 році Коронадо, Маріо Касас та Ана Вагенер разом з’являться в новому проєкті режисера – серіалі «Безневинний».

Невидимий гість

Невидимий гість
Невидимий гість
Невидимий гість


Невидимий гість

Трейлер: