Неназваний / Безіменний

неназваний

неназваний

 

 

 

Назва англійською: The Entitled

Назва російською: Неназванный

Виробник: Dynan Productions, Foundation Features, South Creek Pictures, Канада

Рік виробництва: 2011

Режисер: Аарон Вудлі

Сценарист: Вільям Морісей

Композитор: Роберт Дункан

Актори та ролі:

  • Кевін Зегерс – ініціатор операції з кіднепінгу Пол Дайнен;
  • Віктор Гарбер – багатій Боб Вінсент;
  • Стівен МакГетті – багатій Кліфорд Джонс;
  • Рей Ліотта – багатій Річард Надер;
  • Дастін Мілліган – син Річарда Надера Нік;
  • Лора Вандервоорт — донька Кліфорда Джонса Гейлі;
  • Джон Брегар – син Боба Вінсента Джеф;
  • Девон Бостік – спільник Пола Дайнена Дін;
  • Тетяна Маслані – спільниця Пола Дженна та інші.

Фільм українською: на жаль, немає

Фільм російською (непрофесійне озвучування):

http://baskino.me/films/trillery/5992-nenazvannyy.html

ОПИС

Головний герой, молодий випускник університету Пол Дайнен, має все для того, аби знайти собі хорошу роботу – гарну освіту, гострий розум, манери, приємну зовнішність. Проте за два роки після випуску він все ще працює у забігайлівці і даремно ходить з однієї співбесіди на іншу. При цьому його мати сильно хворіє і на її лікування потрібні дуже великі гроші. Сім’я декілька разів позичала гроші під заставу дому й врешті була позбавлена права на його викуп… Пол майже у відчаї.

Врешті-решт він полишає спроби знайти гарну роботу і вирішує дістати потрібне йому іншим шляхом. Для цього хлопець розробляє блискучий план з викрадення дітей трьох багатіїв. Та що він зробить, коли його неперевершений задум почне розвалюватися у нього на очах через людський фактор, що так складно прорахувати заздалегідь?

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Стрічка “Неназваний” пройшла повз увагу загальної аудиторії, і даремно, адже сюжет вийшов досить закручений, а фінал непередбачуваний. Весь фільм думаєш, що неназваний – це той хлопець, який закрутив цей кримінальний сценарій, але на останній хвилині фільму є чому здивуватися. Актор Кевін Зегерс досить непогано зіграв розумника, чиї таланти не оцінені належним чином, що штовхає його на кримінальний шлях.

Також на висоті були актори «старої гвардії», що зіграли ролі батьків, які змушені терпляче чекати своїх дітей. Перед ними було поставлене непросте завдання, адже майже всі їх сцени відбувались у замкненому просторі, лише в одній кімнаті. Проте непогані діалоги та гарна акторська гра зробили ці сцени цікавими.

Актора Віктора Гарбера шанувальники знають за часів “Білявки в законі“, де він зіграв професора, який бере на стажування головну героїню. Разом з Кевіном Зегерсом вони знялися і в серіалі “Влада у нічному місті”. Тетяна Маслані зіграла одну з головних ролей у серіалі “Перрі Мейсон”. А Дастін Мілліган втілив образ сержанта Фрідкіна у “Холістичному агентстві Дірка Джентлі”.

Сам фільм “Неназваний” доволі динамічний, у ньому немає розтягнутих сцен, зйомки дуже гарні, тож картину приємно дивитись. Єдиним мінусом є те, що, на жаль, до сьогодні відсутній професійний дубляж. Тож, маємо задовольнятися більш-менш нормальною непрофесійною озвучкою, проте стрічка все одно вражає. Але якщо ви добре розумієте англійську, то краще одразу дивитись фільм мовою оригіналу.

Неназваний

Неназваний

Неназваний

Неназваний

Трейлер:

Автор запису: May Sky