Лофт

Лофт 2014

 

 

 

 

Назва англійською: The Loft

Назва російською: Лофт

Виробник: Kinepolis Film, США, Бельгія

Рік виробництва: 2014

Режисер: Ерік Ван Лой

Сценарист: Барт Де Пау, Веслі Стрік

Композитор: Джон Фрізел

Актори та ролі:

  • Карл Урбан – Вінсент Стівенс
  • Джеймс Марсден – Кріс Вановен
  • Вентворт Міллер – Люк Сікорд
  • Ерік Стоунстріт – Марті Лендрі
  • Маттіас Шонартс – Філіп Вільямс
  • Ізабель Лукас – Сара

Фільм українською:

https://uakino.club/filmi/genre_detective/4191-loft.html

http://moviestape.net/katalog_filmiv/drama/11065-loft.html

https://kinanema.net/load/filmi_ukrajinskoju/loft_2014/120-1-0-4128

Фільм російською:

https://rezka.ag/films/foreign/8361-loft.html

https://filmix.ac/filmi/triller/95346-loft-2014.html

Фільм англійською (з субтитрами англійською):

https://english-films.com/detectives/1900-loft-the-loft-2013-hd-720-ru-eng.html?lang_video=rus

ОПИС

Події фільму розгортаються навколо п’ятірки добрих друзів. Якось на сімейній вечірці один із них, доволі успішний архітектор, робить собі й своїм товаришам екстравагантний подарунок – квартиру-лофт у модерновій будівлі. Він пропонує вп’ятьох винайняти розкішне житло. Там вони б по черзі могли на декілька годин перетворюватись на безтурботних холостяків. Єдина умова, яку він ставить перед друзями, – ні в якому разі нікому не розказувати про цей лофт, аби їхні дружини ніяк не дізналися про це. Деякий час їм успішно вдається вести паралельні життя. Вдома вони лагідні чоловіки, а в лофті втілюють свої найпотаємніші та найрозпусніші бажання. Так все йде, аж доки одного дня в квартирі не було скоєне жорстоке вбивство невідомої жінки. Викликати поліцію не можна, адже вбивця – хтось із п’ятірки. Ключі є лише у них, на дверях жодних слідів проникнення чужинців немає. Тож, хто вбив невинну дівчину, і взагалі, хто вона така?

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Фільм «Лофт» знятий дуже динамічно – немає жодної хвилини, аби відволіктися на щось інше, історія розвивається швидко й цікаво. Майже до останньої хвилини глядач не може напевне сказати, хто з друзів убивця. Сценаристи настільки віртуозно закрутили сюжет, що покінчити з нещасною жінкою міг кожен з чоловіків. Історія кожного з них розкривається, і ти розумієш, що подвійне життя вони ведуть не лише для своїх дружин. Жоден із них не розкривається навіть перед найкращим другом.

Цікаво спостерігати за тим, як цей маленький колектив по черзі починає нападати «зграєю» на того чи іншого, кого в якусь секунду починають підозрювати найбільше. У фільмі немає великої кількості локацій і героїв. Майже весь сюжет крутиться навколо декількох персонажів і в тому самому лофті. Тому слід віддати належне сценаристам і акторам, які все зробили для того, аби історія вийшла настільки захопливою.

Варто зазначити, що Маттіас Шонартс зіграв тут того ж персонажа, що він грав у оригінальній бельгійській стрічці «Лофт» 2008 року. А ось Вентворт Міллер постає перед гладачами в іншій епостасі, ніж у серіалі «Втеча з в’язниці». Там він – впевнений у собі, рішучий, жорсткий. Тут – тихий, сором’язливий, навіть дещо незграбний. А ось Ізабель Лукас пам’ятають фанати серіалу «МакГайвер», де у неї була одна з головних ролей у 2 сезоні.

Трейлер:

Автор запису: May Sky