Шедеври провінційних художників

Намальовані кіноафіші

Кіноафіші – це окремий вид мистецтва, який має величезне значення для кіноіндустрії. Дуже часто від того, як виглядає постер, залежить, чи вирішить людина піти дивитись фільм взагалі. На створення афіш в Голівуді витрачають величезні кошти, щоб отримати найкращий результат. Проте у далеких країнах, про існування яких в США багато людей навіть не здогадуються, творіння заокеанських дизайнерів перетворюються в унікальні «шедеври» місцевих художників. Тож наша пошана тим відважним кінопоціновувачам, які, не дивлячись на такі афіші, все ж наважуються піти подивитись анонсоване кіно.

Здається, цей Шерлок продає на сусідньому базарі гранати та апельсини… І звуть його Гіві…

Смішні кіноафіші: Шерлок Голмс

Якби Ніколь Кідман побачила цю афішу, вона, напевно, захотіла б сісти на дієту… І, можливо, зустрітися із пластичним хірургом.

Смішні кіноафіші: Перекладачка

А ось колишній чоловік Ніколь Том Круз взагалі пішов би у якийсь монастир після такого арту на фільм «Місія: нездійсненна». Якщо тільки у саєнтологів є монастирі.

Смішні кіноафіші: Місія: нездійсненна

Тут усе зійшлося: і дівочі груди у безголового душогуба, і голови-двійнята, і неперевершене вбрання… Судячи з афіші, фільм «Сонна лощина» ще для тих поціновувачів прекрасного.

Смішні кіноафіші: Сонна лощина

У невідомого ганського митця, що створив афішу до фільму «Охоронець», своє бачення того, як має виглядати голова білошкірої людини. Хтось із цих двох – Майкл Дуглас.

Смішні кіноафіші: Охоронець

«Шпигун, який кохав мене», 10-й фільм бондіани, у Гані бачать саме так: безрозмірний автомобіль, сповзаюче кудись вниз «лице» Джеймса Бонда, сивіюча безброва дівчина, монстро-риба, що росте в якомусь горщику. З назвою автор цього витвору також не вирішив остаточно. Спочатку було «Шпигун, що кохає тебе», потім митець дійшов висновку, що буде краще «кохає мене», але з минулим часом все одно якось не склалося.

Смішні кіноафіші: Шпигун, що кохав мене

Кінохіт «Без обличчя». Якась половина цієї гарнюні має бути частиною обличчя Ніколаса Кейджа, інша – Джона Траволти. Кому яка подобається – таку й обирайте. Неперевершеності композиції додає чудо-зброя. Здається, у всіх видів пістолетів лише одне дуло,але тут аж три. Потужна зброя! Дякувати художнику, він хоч із кількістю пальців на руці розібрався, нічого не переплутавши.

Смішні кіноафіші: Без обличчя

Хтось може подумати, що на цій кіноафіші художник малював не Жана Рено, а свого улюбленця – Стаса Міхайлова.

Смішні кіноафіші: Багрові ріки

Здається, Скубі-Ду відкручує голову поганцю під ним. А чолов’яга зліва якомога природніше намагається показати, що його це взагалі не стосується, і собака нічийний. До речі, це Фредді Принц – молодший, якщо хтось не впізнав.

Смішні кіноафіші: Скубі-Ду

Голівудського копа по всьому малювали з дільничого Панасюка. Хоча, може, це і Гарісон Форд… Чи все ж таки Джош Хартнет?

Смішні кіноафіші: Голівудські копи

Але перемогу у категорії «А вас і не впізнати!» здобувають Антоніо Бандерас та Сельма Гайєк. Афіша до стрічки «Відчайдушний».  Зверніть увагу, що ніжки у Сельми вельми привабливі.

Смішні кіноафіші: Відчайдушний

Взагалі, якщо герої фільмів виглядають, як на цих афішах, вони можуть вбивати одним своїм поглядом, вибачте, виглядом. Ось як Міла Йовович тут. Всі монстри з «Оселі зла» мають померти від серцевого нападу!

Смішні кіноафіші: Оселя зла

А ось такі кіноафіші – приклад схвального нині толератного ставлення до людей, які поки що не визначилися з власною статтю. Адже Малефісента може бути як жінкою, так і чоловіком у жіночому вбранні…

Смішні кіноафіші: Малефісента

А на останок – чудове звірятко, яке навряд чи когось скривдить, хоча, здається, наміри такі мало…

Смішні кіноафіші: Анаконда

Автори запису: May Sky, L Grey