Закон і порядок: організована злочинність – трейлери

Закон і порядок: організована злочинність

Крістофер Мелоні повертається у всесвіт франшизи “Закон і порядок”! Актор грав детектива Елліота Стеблера перші 12 сезонів, після чого покинув шоу. Тепер він з’явиться в тій самій ролі, але вже у спін-оффі проєкту під назвою “Закон і порядок: організована злочинність”.

Серіал створений саме під Мелоні. Після особистої трагедії його герой почне працювати у відділі, що бореться зі злочинними угрупованнями. Заплановано, що в ефір вийдуть 13 серій шоу.

Оголошений ще влітку, серіал мав непростий шлях до глядача. Один з шоуранерів пішов з проєкту, головний сценарист був звільнений через недоречні коментарі в соцмережах. Планувалося, що Стеблер з’явиться в останньому епізоді 21 сезону “Закону і порядку”, потім – в прем’єрних епізодах 22 сезону, де сюжет буде пов’язаний з дружиною та сином героя. Але через всі негаразди, що спіткали проєкт, в тому числі призупинення зйомок через позитивний тест на коронавірус у члена знімальної групи, старт нового, вже сьомого кросоверу основного серіалу постійно відкладався. Але у лютому канал NBC нарешті оголовис дату прем’єри і випустив перші тізери.

Отже, серіал “Закон і порядок: організована злочинність” почне виходити в ефір 1 квітня 2021 року. Поява нових героїв відбудеться в 9 серії 22 сезону основного проєкту.

Окрім Мелоні, до основного касту входять Ділан МакДермот (“Сталкер”, “Під прикриттям”), Тамара Тейлор (“Кістки“), Даніель Моне Труїтт (“Заступник”) та юна Ейнслі Сейгер. У допоміжному складі – Шарлотта Салліван (“Копи-новачки”, “Мері вбиває людей“), Джейлін Флетчер, Нік Кріган, Бен Чейз. Також планується, що час від часу в серіалі буде з’являтися Марішка Гарґітай.