Закон і порядок: організована злочинність — трейлери

Закон і порядок: організована злочинність

Крістофер Мелоні повертається у всесвіт франшизи «Закон і порядок»! Актор грав детектива Елліота Стеблера перші 12 сезонів, після чого покинув шоу. Тепер він з’явиться в тій самій ролі, але вже у спін-оффі проєкту під назвою «Закон і порядок: організована злочинність».

Серіал створений саме під Мелоні. Після особистої трагедії його герой почне працювати у відділі, що бореться зі злочинними угрупованнями. Заплановано, що в ефір вийдуть 13 серій шоу.

Оголошений ще влітку, серіал мав непростий шлях до глядача. Один з шоуранерів пішов з проєкту, головний сценарист був звільнений через недоречні коментарі в соцмережах. Планувалося, що Стеблер з’явиться в останньому епізоді 21 сезону «Закону і порядку», потім — в прем’єрних епізодах 22 сезону, де сюжет буде пов’язаний з дружиною та сином героя. Але через всі негаразди, що спіткали проєкт, в тому числі призупинення зйомок через позитивний тест на коронавірус у члена знімальної групи, старт нового, вже сьомого кросоверу основного серіалу постійно відкладався. Але у лютому канал NBC нарешті оголовис дату прем’єри і випустив перші тізери.

Отже, серіал «Закон і порядок: організована злочинність» почне виходити в ефір 1 квітня 2021 року. Поява нових героїв відбудеться в 9 серії 22 сезону основного проєкту.

Окрім Мелоні, до основного касту входять Ділан МакДермот («Сталкер», «Під прикриттям»), Тамара Тейлор («Кістки«), Даніель Моне Труїтт («Заступник») та юна Ейнслі Сейгер. У допоміжному складі — Шарлотта Салліван («Копи-новачки», «Мері вбиває людей«), Джейлін Флетчер, Нік Кріган, Бен Чейз. Також планується, що час від часу в серіалі буде з’являтися Марішка Гарґітай.

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!