Улюбленці Мідаса – трейлер

Улюбленці Мідаса - трейлер

“Улюбленці Мідаса” – новий серіал від Netflix, наразі єдиного сервісу, що продовжує регулярно тішити нас цікавинками.

Серіал знято за невеличким оповіданням Джека Лондона з тією ж назвою. Місце дії перенесене у Мадрид. Мільйонер Віктор Хеновес отримує дивного листа від групи людей, які називають себе “Улюбленці Мідаса”. У листі йому пропонують продати частину активів, аби зібрати готівкою 50 мільйонів євро. Ці гроші сеньйор Хеновес має передати агентам угруповання до визначеної дати. Якщо ж бізнесмен відмовиться від виплати, загине випадкова невинна людина, яку не знають ані він, ані члени групи. Спочатку Хеновес сприймає послання як дивний жарт. Але потім починають вмирати люди…

Це оповідання Лондона несподівано стало надзвичайно сучасним в нашу цифрову епоху. Завдяки гаджетам та інтернету за людьми легко стежити, не дуже складно знайти їхні брудні таємниці, а головне – ними легко маніпулювати. Знайти ж тих, хто ховається у темряві даркнету, неймовірно проблематично. Кіберзлочинці мають очі та вуха всюди, вони можуть змусити робити те, що їм треба, будь-кого: клерка, офіціантку, поліцейського, міністра… Чи є взагалі інструменти для боротьби з цим явищем?

Інше питання – виплата шантажистам. Заплатиш – отже, погоджуєшся на умови злочинців. І невідомо, на що підуть твої гроші. А раптом на підготовку терактів в твоєму ж місті? Не заплатиш – будуть вмирати невинні люди. В очах суспільства ти будеш виглядати жадібним і кровожерним. То що робити? Як вийти з ситуації, в якій, здається, немає прийнятного виходу?

Режисер серіалу Матео Гіль 4 рази отримував премію “Гойя”, що є іспанським аналогом американського “Оскара”. За його сценаріями знято стрічки “Ванільне небо” та “Метод Гронхольма”. Спочатку режисер хотів знімати фільм для кінотеатрів, але згодом зрозумів, що задум найкраще буде реалізувати як серіал. Він готувався до цього кілька років і нарешті готовий представити результат публіці.

У ролях: Луїс Тосар, Марта Бельмонте, Віллі Толедо, Марта Міланс, Карлос Бланко, Елена Ірурета та інші.

“Улюбленці Мідаса” заявлять про себе 13 листопада 2020 року.