CSI: Vegas – тізери

CSI Vegas

CSI: Vegas – бути! Канал CBS офіційно підтвердив старт проєкту і видав перші тізери!

Про перезапуск своєї найуспішнішої франшизи “Місце злочину” канал повідомив ще рік тому. Планувалося, що серіал вийде восени 2020-го, на честь 20-річчя показу першої серії строго проєкту. Та пандемія внесла свої корективи.

Відтоді плани щодо перезапуску постійно змінювалися. Спочатку продюсери хотіли повернули якомога більше акторів старої команди. Хтось спочатку погодився, але потім через тривалий період очікування і невизначеності відмовився. Змінювалася команда шоуранерів і сценаристів. В якийсь період пішли чутки, що через неможливість працювати в звичних умовах проєкт скасують. Але канал таки вирішив не відмовлятися від потенційно успішного серіалу.

Отже, зустрічайте членів старої команди, що повертаються! Це Вільям Петерсен, що грає доктора Гілла Гріссома, Джорджа Фокс у ролі Сари Сайдл та Воллес Ленгем, що зіграв Девіда Годжеса.

csi vegas

Старі герої доєднаються до нових працівників лабораторії криміналістики. Ними стануть Пола Ньюсом, Метт Лауріа, Мел Родрігез та Мандіп Діллон.

csi vegas новий каст

Пола Ньюсом зіграє Максін, нового керівника лабораторії. Герой Метта Лаурія буде головним слідчим. До речі, актор знімався в батьківському проєкті, зігравши агента ФБР Меттью Пратта у 3 епізодах. Мел Родрігес гратиме медичного експерта. Героїня Мандіп Діллон – новачок у лабораторії. Вона емігрувала до США, аби втілити мрію працювати криміналістом.

Остання серія основного проєкту вийшла в ефір в 2015 році. Події серіалу CSI: Vegas розгортатимуться в сьогоденні. Нова команда криміналістичної лабораторії буде змушена звернутися по допомогу до своїх попередників. І все – через справу, яка загрожує життю всіх мешканців Лас-Вегаса. Ось як це все починається:

Головний слоган серіалу – “Йди за доказами”. Саме вони будуть, як завжди, основним рушієм сюжетів. Продюсери зауважили, що за останні 6 років методи досліджень оновилися, винайшли що нове. Тож вони хочуть показати цей прогрес у поєднанні з досвідом старої команди.

Старт серіалу CSI: Vegas запланований на 6 жовтня 2021 року.

Якщо спочатку мова йшла по 10-12 серій, тепер продюсери мають намір створити повноцінний багатосерійний та багатосезонний проєкт. Є чутки, що деякі персонажі старої команди будуть час від часу з’являтися в серіалі у гостьових ролях. Причому це стосується не тільки команди з Лас-Вегасу, а й з інших спін-оффів.

Нагадаємо, що головний проєкт мав три основних відгалуження. Це “Місце злочину: Маямі”, “Місце злочину: Нью-Йорк” та “Місце злочину: кіберпростір”.