Загадки / Розслідування Мердока

Загадки Мердока

Розслідування Мердока

 

 

 

Назва англійською: Murdoch Mysteries

Назва російською: Расследования Мёрдока

Виробник: Shaftesbury Films, Citytv, СВС, Канада

Роки виробництва: з 2008 і дотепер

Кількість сезонів: 14 (2018 серій), подовжений на 15-й

Розробка: Ар. Бі. Карні, Кел Кунс, Александра Царовні, засновано на характерах персонажів з романів Морін Дженнінгс

Актори та ролі:

  • Яннік Біссон – детектив Вільям Мердок
  • Томас Крейг – інспектор Томас Брекенрід
  • Джонні Герріс – констебль Джордж Кребтрі
  • Гелен Джой – доктор Джулія Огден
  • Джорджина Рейлі – доктор Емілі Грейс
  • Мона Траоре – Ребекка Джеймс

Серіал українською (перекладені лише 11 сезонів):

https://uaserials.pro/478-rozsliduvannya-merdoka-sezon-1.html

https://kinanema.net/load/seriali/rozsliduvannja_merdoka_1_2_3_4_5_6_7_8_9_10_11_sezon_1_8_serija/116-1-0-8176

Серіал російською (усі сезони):

https://filmix.ac/seria/drama/22711-serial-rassledovaniya-merdoka-2019.html

https://rezka.ag/series/drama/7740-rassledovaniya-merdoka-2008.html

Серіал англійською (без субтитрів):

https://www.dailymotion.com/video/x69q1d7

ОПИС

Вільям Мердок – детектив 4-го поліцейського відділку Торонто. На дворі – епоха неймовірних відкриттів: кінець ХІХ – початок ХХ століття. Це впливає як на способи скоєння злочинів, так і на методи їх розслідування. Тому для успішної боротьби зі злочинністю вже замало бути старанним поліцейським, необхідно ставати трохи вченим. І Вільям Мердок саме такий! А допомагають йому у встановленні справедливості начальник відділку, колишній військовий, інспектор Брекенрід, допитливий констебль Кребтрі та чарівний патологоанатом Джулія Огден.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Розслідування Мердока» – неймовірно цікавий серіал з історичної точки зору. Не можна сказати, що історичні події чи постаті тут повністю відповідають дійсності. Але в цілому ви можете дізнатися чимало цікавого як з історії Канади, так і щодо розвитку науки та суспільства в цілому. Це стосується також криміналістики: нові способи зняття та обробки відбитків, хитромудрі засоби для спостереження, винайдення рентгену, власне!

Такі ж цікаві і самі загадки, які розслідує Мердок. І якщо спочатку цей серіал дуже милий і доволі спокійний, то у подальших сезонах напруги вистачає. Часи змінюються, зброя вдосконалюється, люди стають більш жорстокими… Але приємно, що головним персонажам вдається зберегти себе, свою сутність у вирі подій.

Якщо ви любите, коли поряд з детективною історією розкриваються гострі соціальні проблеми – будь ласка. Чи має жінка працювати і наскільки відповідальну посаду їй можна довірити? Аборт – то особиста справа жінки чи її злочин? Дискримінація за расою, релігією, національністю: коли це припиниться? Великобританія – добра мати чи найперший ворог своєї заокеанської колонії? Багато з цих питань стають основою скоєння злочинів. Мердоку та іншим героям доводиться не тільки розкривати справи, а й відповідати на ті складні питання собі.

Прекрасний акторський ансамбль! Той рідкісний випадок, коли навіть за другорядними героями приємно та цікаво спостерігати. Можна сказати, що серіал «Розслідування Мердока» наслідує традиції британських телестрічок. Увага до деталей, автентичні одяг, зачіски, навіть мовні звички. І за всім ций неймовірно цікаво спостерігати!

Світ канадського телеачення не надто великий. Тож частину акторів проєкту ви можете побачити в інших серіалах цієї країни. Наприклад, в проєктах «Той, хто читає думки» чи «Приватні детективи».

Розслідування Мердока

Розслідування Мердока

Розслідування Мердока

Розслідування Мердока

Розслідування Мердока

Розслідування Мердока

Трейлер:

Автор запису: L Grey