Професор Т.

 

 

 

Назва німецькою: Professor T.

Назва російською: Профессор Т.

Виробник: ZDF

Роки виробництва:  2017 – 2020

Кількість сезонів: 4 (16 серій)

Ідея: Сем Девіс, Томас Ян

Режисер: Томас Ян

Актори та ролі:

 • Матіас Мачке – професор кримінології Яспер Тальхайм
 • Люсі Гайнце – комісар Аннеліза Деккерт
 • Гельге Шмідт – комісар Даніель Вінтер
 • Юлія Бремерман – начальник кримінальної поліції Христина Ферманн
 • Пауль Фасснахт – головний інспектор Пауль Рабе
 • Саймон Бер – інспектор Саймон Зандер
 • Геді Крігенкотт – фрау Шенфельд, мати професора
 • Александра фон Шверін – фрау Шнайдер, секретарка професора
 • Марі Реннебер – Тамара
 • Христина Клебе – психолог Йозефіна Деліус
 • Пітер Гартінг – Герман Деккерт, батько Аннелізи

Серіал українською: на жаль, немає

Серіал російською:

https://filmix.ac/seria/drama/128371-professor-t-2017.html

http://zserials.cc/zarubezhnye/professor-t.php

ОПИС

Професор Т – це професор Тальхайм, що викладає кримінологію в університеті Кельну. Комісар Аннеліза Деккерт колись вчилась у нього і під час роботи над однією зі справ вирішує звернутися до професора по допомогу. Тальхайм готовий допомогти, але на власний розсуд. Він спостерігає, задає дивні питання та й поводиться так само. Професор взагалі дуже неординарна особистість: не показує ніяких емоцій, всюди ходить в хірургічних рукавичках і до нього в жодному разі не можна торкатися. Але кримінолог він від бога, тому будь-яка справа буде розкрита. Питання в тому, чи зможе він розкрити загадки власного життя і залишитися при цьому при здоровому глузді.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Німецький серіал «Професор Т.» заснований на бельгійському проєкті з такою ж назвою. Окрім німців, свої версії випустили французи та чехи, також плануються аналогічні серіали в США, Італії та Данії.

Коли головний герой – дивак, цим глядачів вже не здивуєш. Але професор Тальхайм дивак з диваків. Він соціально неадаптований, хоча успішно викладає. Не показує емоцій і навіть незрозуміло, чи дійсно він щось відчуває. Має безліч фобій та комплексів, які добре усвідомлює, але нічого не робить, аби позбутися них. При цьому в нього дійсно блискучий розум, надзвичайна спостережливість і гарна пам’ять. Щоправда, на те, що він вважає за потрібне пам’ятати.

Характери команди доволі суперечливі. Найбільш зрозумілий та послідовний – Даніель Вінтер. Щодо дій всіх інших періодично виникають питання. Складається враження, що у сценаристів немає чіткого уявлення, якими мають бути герої. Дії злочинців теж не завжди логічні та зрозумілі, хоча в серіалі є досить цікаві сюжети. Спочатку може бути складно звикнути до способу дій Тальхайма, але з часом ви відчуваєте, що серіал «Професор Т.» вже взяв вас у полон. А ще вас обов’язково зачарує такий різний Кельн з його величним старовинним собором і гротескними сучасними районами.

Професор Т

Професор Т

Професор Т

Професор Т

Професор Т

Професор Т

Трейлер: