Некст

Некст

Некст

 

 

 

 

 

Назва англійською: NeXt

Назва російською: Некст

Виробник: FOX, США

Рік виробництва: 2020

Кількість сезонів: 1 (10 серій)

Ідея: Менні Кото

Актори та ролі:

  • Джон Слеттері – Пол Леблан
  • Джейсон Батлер Гарнер – Тед Леблан
  • Елізабет Каппучіно – Еббі Леблан
  • Фернанда Андраде – агент ФБР Ші Салазар
  • Джерардо Селаско – Тай Салазар
  • Майкл Моузлі – Сі Ем
  • Ів Гарлоу – Джина
  • Аарон Моутен – Бен
  • Алі Ан – Саріна

Серіал українською: на жаль, немає

Серіал російською:

http://baskino.me/serial/25873-nekst.html

https://filmix.ac/seria/drama/145721-nekst-f-2020.html

ОПИС

Доктор Бернард Вайс потрапив у автокатастрофу. Він – близький друг агента ФБР Ші Салазар, тож вона хоче прискіпливіше придивитися до аварії. З’ясовується, що Вайс залишив відеозапис, адресований Пол Леблану. Свого часу Леблан створив одну з найуспішніших IT-компаній. В ній зокрема займалися створенням штучного інтелекту, що не буде поступатися інтелекту людини. Потім Леблан згорнув проєкт. Але після перегляду запису Вайса Леблан зрозумів, що розробку відновили. Причому штучний інтелект вже розвинувся настільки, що зміг втекти від розробників і зараз діє самостійно. Він нікому не дозволить зупинити чи знищити себе, тож починає діяти. У його розпорядженні – будь-який електронний девайс і вся мережа Інтернету. І оскільки інтелект не має моралі, його дії нічим не обмежені.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Некст» – це не просто назва проєкту зі створення штучного інтелекту. Автори таким чином підкреслюють, яким може бути наступний крок у цьому створенні. Це також рівень нашої залежності від гаджетів, який зростає із кожним новим девайсом. Озирніться навкруги – скільки електроприладів, що мають вихід в інтернет, вас оточує? Можете ви без них обійтися? Більшість впевнено скаже «ні».

Тема повстання машин проти людини – не нова. Як і теза щодо того, що штучний інтелект має перевагу перед людиною. Він може постійно переписувати себе і вдосконалюватися зі швидкістю, що недоступна людині. Тож завжди актуальне питання: як навчити машину розрізняти добро і зло? Адже ці поняття доволі часто ґрунтуються не на логіці, а на емоціях.

Протистояти бездушній машині – справа не з легких. Вона вже добре вивчила людство і знає, на які кнопки тиснути. Як каже один з героїв, людей дуже легко «зламати». Цікаво, що в українській моці це слово означає і злам системи, і надмірний емоційний тиск. Адже ми зазвичай втрачаємо контроль над собою саме через емоції.

Перша частина серіалу «Некст» доволі динамічна і непередбачувана, дивишся із захопленням. Але друга дещо затягнута, кількість серій легко можна було скоротити. Закінчення очікуване. Звісно, творці планували випустити другий сезон, тож залишити собі точки входу. Але через пандемію серіал не отримав великої аудиторії, тож його закрили.

Більшість акторів можна було побачити у поодиноких епізодах різних детективних серіалів. Наприклад, Джейсон Батлер Гарнер та Майкл Моузлі обидва знімалися в перших двох сезонах «Озарка». Джерардо Селаско долучився  до касту 6 сезону серіалу «Як уникнути покарання за вбивство». А Ів Гарлоу ви могли бачити у 4 сезоні серіалу «Вбивство».

Некст
Некст
Некст
Некст
Некст
Некст

Некст
Некст

Трейлер: