Мислити як злочинець: за кордоном

мислити як злочинець: за кордоном

 

мислити як злочинець: за кордоном

 

 

 

 

Назва російською: Мыслить как преступник: за границей

Назва англійською: Criminal minds: beyond borders

Виробник: CBS (США)

Роки виробництва: 2016-2017

Кількість сезонів: 2 (26 серій)

Ідея: Еріка Мессер

Актори та ролі:

  • Гарі Сініз – Джек Гаррет
  • Алана Де Ла Гарза – Клара Сегер
  • Деніел Генні – Метт Сіммонс
  • Енні Функе – Мей Джарвіс
  • Тайлер Джеймс Вільямс – Расс Монтгомері (Монті)

Серіал українською: на жаль, немає

Серіал російською:

https://rezka.ag/series/drama/11656-myslit-kak-prestupnik-za-granicey-2016.html

https://filmix.ac/seria/drama/106972-smotret-onlajn-myslit-kak-prestupnik-za-granicey-serial-2016.html

http://baskino.me/serial/15667-myslit-kak-prestupnik-za-granicey.html

ОПИС

Особливий підрозділ ФБР розслідує злочини, скоєні проти американців у інших країнах світу. Команду очолює спецагент з багаторічним досвідом Джек Гаррет. У розслідуваннях на місцях йому допомагають спецагент Мет Сіммонс та судмедексперт Мей Джарвіс. Технічний аналітик Монті залишається у Вашингтоні, у його обов’язки входить спілкування з родичами потерпілих та пошук необхідних команді відомостей. Для взаємодії із підозрюваними та представниками місцевої влади, які далеко не завжди раді допомозі американців, незамінною є Клара Сегер, спеціаліст з мов та культур.

Даний серіал – це спін-офф проекту «Мислити як злочинець». Введення персонажів серіалу «Мислити як злочинець: за кордоном» відбулося у 19 серії 10 сезону основного проекту.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Після перегляду цього серіалу чітко розумієш, що їздити нікуди не можна, бо це дуже небезпечно. Таїланд – країна з найвищим рівнем злочинності проти туристів, в Індії вас можуть приспати, щоб потім викинути на вулицю без якогось органа, а до Туреччини заманити, щоб зробити посібником терористів. Але місцевий колорит країн та деякі цікаві факти про життя в них – достатній привід, щоб переглянути цей серіал. Команда підібрана непогано, до того ж привабливість харизматичного Гарі Сініза, що грає голову підрозділу Джека Гаррета, з роками лише зростає.

До речі, серіал «Мислити як злочинець: за кордоном» зберіг фірмову фішку усіх проектів Criminal Minds – висловлювання відомих людей чи прислів’я на початку кожної серії. Але тут використовується популярне прислів’я чи висловлювання людини саме з тієї країни, де відбувається дія, до того ж воно написане відповідною мовою.

мислити як злочинець: за кордоном

мислити як злочинець: за кордоном

мислити як злочинець: за кордоном

мислити як злочинець: за кордоном

ТРЕЙЛЕР

Автор запису: L Grey