Гарний коп

Гарний коп

Гарний коп

 

 

 

Назва англійською: The Good Cop

Назва російською: Хороший коп / Хороший полицейский

Виробник: Netflix, США

Рік виробництва: 2018

Кількість сезонів: 1 (10 серій)

Ідея: Енді Брекман

Композитор: Пет Ірвін

Актори та ролі:

  • Тоні Данца – Тоні Карузо – старший
  • Джош Гробан – Тоні (Ті Джей) Карузо – молодший
  • Моніка Барбаро – Кора Васкес
  • Ісайя Вітлок – Берл Луміс
  • Білл Котткамп – Райан

Серіал українською: на жаль, немає

Серіал російською:

https://filmix.ac/seria/drama/127965-horoshiy-kop-2018.html

https://rezka.ag/series/drama/28446-horoshiy-kop-2018.html

ОПИС

Ті Джей Карузо – взірцевий поліцейський, що ніколи не порушує жодного правила. А ось його батько Тоні Карузо – корумпований поліцейський, який кілька років відсидів у тюрмі. Тепер він вийшов умовно достроково і буде жити разом із сином. Це те ще випробування для них обох! Адже молодшому треба справи розслідувати, а тут старший весь час потрапляє в якісь сумнівні ситуації. Але згодом вони розуміють, що таки мають спільні риси і можуть допомогти один одному, і в житті, і в роботі.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Гарний коп» – простий, легкий, без особливих виразностей серіал, який, тим не менш, має свою чарівність. Він є американською адаптацією ізраїльського проєкту з такою ж назвою. Творцем і основним автором сценарію був Енді Брекман, що створив «Детектива Монка». Тож серіал доволі дотепний і спостерігати за персонажами цікаво.

Не треба забувати, що це хоч і комедійний, але все ж таки детектив. Назви всіх серій – питання, які описують ситуацію, що показана в епізоді. Сюжети доволі непогані, йде стандартне розслідування, з вивченням місця злочину, доказів, мотивів злодія. Деякі розв’язки досить нетривіальні.

Цікаво подивитися зазвичай блискучого і романтичного Джоша Гробана в ролі скромного поліцейського, якому не дуже щастить з жінками. Приємно, що артист не побоявся приміряти на себе таке амплуа і достойно впорався з цим. Тоні Данца – відомий в Америці актор і шоумен, що протягом кількох років вів своє ток-шоу. Тож в якійсь мірі він грає в серіалі таку собі зірку, людину, що має смак до розкоші та не вміє собі відмовляти.

Можливо, ви і не захочете переглядати серіал «Гарний коп» ще раз. Але 2-3 приємні вечори без жорстоких вбивств та з гарним гумором вам гарантовані.

Гарний коп

Гарний коп

Гарний коп

Гарний коп

Гарний коп

Гарний коп
The Good Cop

Трейлер: