![Лігво монстра - прем'єра 26.04.2018](https://i0.wp.com/detectiveclub.com.ua/wp-content/uploads/ligvo-monstra.jpg?fit=940%2C627&ssl=1)
Великі травневі вихідні. Вже хочеться тепла, розваг та на річку. А як щодо річок крові? Тепла маніяк з фільму “Лігво монстра”, єдиної детективної прем’єри цього тижня, вам не обіцяє. Але розваг – скільки завгодно. Щоправда, у своєму стилі.
Шон та Дерек працюють паркувальниками біля крутого ресторану. Аби розвіяти нудьгу та подолати безгрошів’я, вони придумали невеличку аферу. Хлопці використовують дані GPS автівок, щоб потрапити у будинки клієнтів і пограбувати їх, поки багатії насолоджуються вишуканими стравами. І ось одного разу Шон опинився у помешканні, де знайшов дівчину в ланцюгах. Він звідти втік, але маніяк зрозумів, що хлопець все бачив. Що ж, жорстока гра починається…
Цікаво, що назва стрічки англійською – “Поганий самаритянин”.
У головних ролях: Девід Теннант (“Бродчорч“), Роберт Шіен, Карліто Оліверо, Керрі Кондон, Жаклін Баєрс.