![Шпигунська гра - прем'єра 02.08.2018](https://i0.wp.com/detectiveclub.com.ua/wp-content/uploads/shpygunska-gra-premiera-02-08-2018.jpg?fit=940%2C529&ssl=1)
Цього тижня у прокат вийшла стрічка “Шпигунська гра”. Картина представляє глядачам таємничу частину біографії відомого американського бейсболіста Мо Берга.
Основою для фільму стала книга Ніколаса Давідоффа. Вона вийшла у 1994 році і 7 тижнів тримала лідерство у списку бестселерів The New York Times. Оповідь, яку дуже вподобали читачи, оцінили далеко не всі критики. Деякі з них писали, що Давідофф розповідає не реальну історію, а ще більше містифікує публіку. І Берг не така вже гарна людина і не такий чудовий агент, як про нього пишуть.
Але деякі факти є беззаперечними. Берг дійсно був зіркою бейсболу. Він мав юридичну освіту та знав 7 мов. Дійсно служив у ЦРУ та брав участь в деяких операціях в Європі під час Другої світової війни. Зокрема, зустрічався з професором Гейзенбергом, аби оцінити його можливий вклад у створення нацистами ядерної бомби.
Навіть якщо викладені у стрічці факти не дуже відповідають дійсності, її варто подивитися через гарний акторський ансамбль. Головну роль зіграв Пол Радд, талант якого нарешті привів його у вищу кінематографічну лігу. Доволі незвичний у стрічці Марк Стронг, що грає Гейзенберга. Сієнна Міллер, Том Вілкінсон, Джефф Деніелс, Джанкарло Джанніні, Гай Пірс, Пол Джаматті. Всі вони – вагома підтримка головним акторам. Тож є всі умови, аби фільм виправдав покладені на нього сподівання.