Загублена

Загублена

Загублена

 

 

 

 

Назва англійською: Gone Girl

Назва російською: Исчезнувшая

Виробник: 20th Century Fox, США

Рік виробництва: 2014

Режисер: Девід Фінчер

Сценарист: Ґіліян Флінн

Композитори: Трент Резнор, Аттікус Росс

Актори та ролі:

  • Бен Аффлек – Нік Данн;
  • Розамунд Пайк – Емі Еліотт Данн, дружина Ніка;
  • Керрі Кун – Марго Данн, сестра Ніка;
  • Кім Діккенс – детектив Ронда Боні;
  • Ніл Патрік Гарріс – Дезі Колінгс, колишній хлопець Емі.

Фільм українською:

http://moviestape.net/katalog_filmiv/detektyv/6569-zagublena.html

https://uakino.club/film/genre_detective/58-zagublena.html

Фільм російською:

http://baskino.me/films/dramy/9848-ischeznuvshaya.html

Фільм з субтитрами :

http://2sub.tv/drama/14-gone-girl-ischeznuvshaya-2014.html (російською та англійською)

https://english-films.com/detectives/674-gone-girl-2014-hd-720-ru-eng.html (лише англійською)

ОПИС

Фільм «Загублена» розпочинається з повернення головного героя Ніка додому після відрядження. В той день він з дружиною мали б святкувати п’яту річницю одруження. Проте вдома він не зустрічає кохану, а натомість – безлад та сліди крові. Все вказує на те, що його дружину хтось викрав. Поліція миттєво розпочинає розслідування. Тим часом преса сприяє неабиякому розголосу цієї події, адже дружина Ніка, Емі, була прототипом Супер-Емі, дуже популярної героїні дитячих книжок.

Суспільство хвилюється, розпочинаються пошуки зниклої жінки із залученням великої кількості волонтерів. Але надія людей тане з кожним днем – все вказує на те, що Емі була вбита. До того ж детективи, які ведуть розслідування, знаходять щоденник зниклої, який вона вела від початку стосунків з Ніком і аж до дня, коли зникла. З написаного стає зрозумілим, що у пари були важкі часи і їх шлюб буквально розходився по швах. Відтак, головним підозрюваним стає Нік. То хто ж зазіхнув на життя молодої красивої жінки, кумира мільйонів підлітків?

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Фільм є екранізацією роману «Загублена», і дуже вдало, що сценарій до нього написала саме авторка книги. До речі, у 2018 вийшов міні-серіал за першою книгою Ґіліян Флінн «Гострі предмети».

Сюжет тримає в напрузі, до кінця не можеш збагнути, яким чином буде розв’язаний вузол, що закрутили Нік із Емі. Протягом двох годин симпатії змінюються то на користь одного, то на користь іншого. У кожного з героїв своя правда, і дуже цікаво дивитись на те, як розвивались їхні стосунки і чому все пішло шкереберть. До того ж останні хвилини картини дуже непередбачувані – до останнього сподіваєшся на одну розв’язку, та сценарист успішно маніпулює думками глядача і видає зовсім інший фінал.

Окремо слід відзначити неперевершену акторську гру Розамунд Пайк, яку навіть було номіновано на «Золотий глобус» і «Оскар» за роль Емі Данн. Образ не просто розумної, а на межі геніальності жінки дуже пасує їй. На завершення у глядача залишається лише одне питання: навіщо вона пов’язала своє життя з такою досить пересічною особистістю, як Нік. А ще залишається співчуття до Ніка.

До речі, у 2020 році Розамунд Пайк таки отримала «Золотий глобус» за інший детектив – «Аферистка».

Загублена

Загублена

Загублена

Загублена

Трейлер:

Автор запису: May Sky