Том і Томас

фільм Том і Томас

 

 

 

 

Назва англійською: Tom & Thomas

Назва російською: Том и Томас

Виробник: Universal Pictures, Велика Британія

Рік виробництва: 2002

Режисер: Есме Леммерс

Сценаристи: Есме Леммерс, Джим Девіс

Композитор: Пол М. ван Брюгге

Актори та ролі:

  • Шон Бін – Пол Шеппард
  • Аарон Тейлор-Джонсон – Том і Томас
  • Індай Ба – Селія Скофілт
  • Білл Стюарт – Фінч
  • Шон Гарріс – Кевін
  • Дерек де Лінт – містер Бенкрофт

Фільм українською: на жаль, немає

Фільм російською:

http://moviestape.net/katalog_filmiv/prygody/4182-tom-i-tomas.html

Фільм мовою оригіналу:

https://www.youtube.com/watch?v=-W6UDdOCBIs&list=PLEoGhqZ6bOeODbTpicAHktapqQTDDZKL7

ОПИС

Том не має сім’ї, тому живе в інтернаті. Якось ввечері він бачить, як старий служитель допомагає іншому чоловіку винести з інтернату одного з хлопчиків, загорнутого у ковдру. На жаль, злодії дізнаються, що Том став свідком їхніх дій, і тепер хочуть позбутися його. Але вони не знають дечого: все, що відбувається з Томом, бачить чи відчуває Томас – хлопчик, що живе з батьком у іншому кінці Лондону. Чому хлопці мають такий зв’язок та куди відвезли того, який був загорнутий у ковдру?

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Можна сказати, що “Том і Томас” – дитячий детектив. Але і для дорослого глядача ця різдвяна історія буде цікавою. Детективних ліній дві. Одна пов’язана із розслідуванням викрадення дітей з інтернату, інша – із розкриттям таємниці Тома і Томаса.

Сімейних ліній теж дві. По-доброму співчуваєш батькові Томаса, який після смерті дружини відчайдушно намагається налагодити життя і позбутися купи проблем та боргів. Він любить сина і прагне для нього кращого. А що може бути краще, ніж любляча родина? Том нічого не знає про це, але завдяки Томасу та його батькові дізнається.

Це, звичайно, не найцікавіша роль Шона Біна (“Ілюзія польоту”, “Клятва”), але дивитися на нього приємно. Прекрасно впорався із двома ролями юний Аарон Тейлор-Джонсон (у титрах він зазначений без першої частини прізвища). Його Том і Томас й однакові, і різні водночас, як і має бути. Найяскравіший персонаж – Фінч у виконанні Білла Стюарта. Він викликає і відразу, і жаль, і сумну посмішку.

Том і Томас

Том і Томас

Том і Томас

Том і Томас

Трейлер:

Автор запису: L Grey