Шукайте жінку

шукайте жінку

шукайте жінку

 

 

 

 

Назва російською: Ищите женщину

Виробник: Мосфільм, Творче об’єднання телевізійних фільмів, СРСР

Рік виробництва: 1983

Кількість серій: 2

Режисер: Алла Сурікова

Сценарист: Світлана Володина

Композитор: Віктор Лебєдєв

Актори та ролі:

  • Софіко Чіаурелі – Аліса Постік
  • Леонід Куравльов – інспектор Гранден
  • Сергій Юрський – метр Роше
  • Олександр Абдулов – Робер де Шаранс
  • Людмила Дмитрієве – Сюзанна Бріссар
  • Олена Укращенок – Віржинія Ренуар
  • Олена Соловій – мадам Роше
  • Леонід Ярмольник – Максімен

Фільм російською:

https://filmix.ac/filmi/kriminaly/31185-ischite-zhenschinu-1982.html

ОПИС

Нотаріус метр Роше помирає у власній конторі на очах у секретарки мадемуазель Постік, бо хтось встромив йому у спину ніж. Через побачене жінка непритомніє, встигши до цього викликати поліцію. Але коли вона приходить до тями, з’ясовується, що труп зник. І поліція цим дуже незадоволена. Адже незрозуміло, чи дійсно був скоєний злочин, чи мадемуазель Алісі, яка обожнює дивитися детективи, все це примарилося.

Інспектор Гранден, що веде цю дивну справу, повинен не тільки з’ясувати, хто бажав смерті метру Роше та як його вбили, але і знайти труп. А головне, йому треба якось не збожеволіти від постійних втручань у розслідування детектива-самоучки мадемуазель Аліси, яка слова не дає йому сказати. Чи зможуть вони разом зрозуміти, що ж сталося у конторі непримітного нотаріуса? І як врешті-решт спрацює принцип “шукайте жінку”, адже ми у Франції?

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

“Шукайте жінку” – вишуканий детектив з цікавим сюжетом. Кожна нова сцена надає додаткову інформацію і розвертає слідство на 180 градусів, а головне в фільмі – блискучий гумор. Камерний детектив, що тримається на декількох персонажах, кожен з яких настільки самобутній, що запам’ятовується надовго. Кілька фраз з цього фільми стали крилатими, особливо ті, що промовляє сексуальна машиністка Віржинія.

Спостерігати за дуетом талановитих Софіко Чіаурелі та Леоніда Куравльова – особлива насолода. До того ж їх персонажів пов’язує не тільки розслідування, колись в юності вони були знайомі. Але чи можуть люди їхнього віку ще розраховувати на щастя? Ця тонка лірична лінія робить фільм довершеним і досконалим.

Шукайте жінку

Шукайте жінку

Шукайте жінку

Шукайте жінку

Трейлер:

Автор запису: L Grey