Нічні ігри

 

 

 

 

Назва англійською: Game Night

Назва російською: Ночные игры

Виробники: Warner Bros., New Line Cinema

Рік виробництва: 2018

Сценарист: Марк Перез

Режисери: Джон Френсіс Делі та Джонатан Голдштейн

Композитор: Кліф Мартінес

Актори та ролі:

  • Джейсон Бейтман – Макс
  • Рейчел МакАдамс – Енні
  • Кайл Чендлер – Брукс
  • Біллі Магнуссен – Раян
  • Шерон Горган – Сара
  • Ламорн Морріс – Кевін
  • Кайлі Банбері – Мішель
  • Джессі Племенс – Гері
  • Денні Г’юстон – Дональд Андертон
  • Майкл С. Голл – Болгарин

Фільм українською:

http://moviestape.net/katalog_filmiv/detektyv/10540-nichni-igry.html

https://kino4ua.net/271-nchn-gri.html

https://kinoukr.com/427-nichni-igry.html

Фільм російською:

https://filmix.ac/filmi/uzhasu/122590-films-nochnye-igry-2018.html

ОПИС

Компанія друзів полюбляє збиратися і грати в різні ігри: «крокодил», «ерудит», «твістер» і таке інше. Кожен прагне бути найкращим, тому завзято йде до перемоги. Аж ось одного вечора ставки підняті дуже високо. Гравцям пропонують зіграти в інтерактивну гру. Когось з компанії викрадуть, а іншим за допомогою підказок треба буде його знайти. Приз – шикарна спортивна тачка! І дійсно, в дім приходять бандити та забирають одного з веселої компанії. Інші активно починають пошуки. Та швидко з’ясовується, що це не гра, бандити справжні, і вбивати вони планують по-справжньому.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Нічні ігри» – прекрасний приклад кримінальної комедії. Може, з дітьми стрічку і не подивишся, адже лайка в ній жорстка. Та для дорослої компанії цей фільм – відмінна розвага на вечір. Шанувальники квестів потраплять у свою стихію.

Приємно, що сюжет нетривіальний і має свої цікаві повороти. Звісно, ми розуміємо, що все закінчиться добре. Але шлях до цього буде не дуже простим. Коли, здавалося б, вже все зрозуміло, з’являються нові обставини та персонажі, що змінюють хід подій. До того ж дві з трьох «команд» ­ сімейні пари, тож другим планом йде обговорення родинних цінностей. Тема дружби та підтримки теж грає в сюжеті не останню роль.

Акторський склад доволі потужний. Звісно, стрічка тримається перша за все на чудовому дуеті Джейсона Бейтмана та Рейчел МакАдамс. До «Озарку» Бейтман взагалі віддавав перевагу комедіям і зробив собі ім’я саме на них. Рейчел МакАдамс шанувальники детективів знають в першу чергу як Ірен Адлер з фільмів про Шерлока Голмса з Робертом Дауні-молодшим. Джессі Племонс знімався у серіалах «Пуститися берега» та «Фарго». Цікаво також побачити Майкла С. Голла, персонаж якого ну дуже нагадує Декстера.

ЦІКАВІ ФАКТИ

Одним з режисерів фільму є Джон Френсіс Делі, якого шанувальники детективів знають як доктора Ленса Світса з серіалу «Кістки». Насправді Делі більш відомий як сценарист та режисер. Він працює разом зі своїм другом Джонатаном Голдштейном. Вони були сценаристами обох частин комедії «Нестерпні боси», головну роль в яких виконував Джейсон Бейтман. Також Делі та Голдштейн входили до сценарної групи стрічки зі всесвіту Marvel «Людина-павук: повернення додому». У фільмі «Нічні ігри» Делі знявся в невеличкому епізоді на початку картини.

Нічні ігри
Нічні ігри
Нічні ігри
Нічні ігри
Нічні ігри

Нічні ігри

Трейлер: