Хто ви, містере Брукс?

Хто ви, містере Брукс?

Хто ви, містере Брукс?

 

 

 

Назва англійською: Mr. Brook

Назва російською: Кто вы, мистер Брукс?

Виробник: Metro-Goldwyn-Mayer

Рік виробництва: 2007

Сценаристи: Брюс Еванс, Рейнолд Гідеон

Режисер: Брюс Еванс

Композитор: Рамін Джаваді

Актори та ролі:

  • Кевін Костнер – Ерл Брукс
  • Вільям Герт – Маршалл
  • Демі Мур – детектив Трейсі Етвуд
  • Дейн Кук – містер Сміт
  • Марг Гелгенбергер – Емма Брукс
  • Даніель Панабейкер – Джейн Брукс
  • Рубен Сантьяго-Гадсон – детектив Гоукінс
  • Джейсон Льюїс – Джессі Віало

Фільм українською:

http://moviestape.net/katalog_filmiv/detektyv/3616-hto-vi-mstere-bruks.html

https://uakino.club/filmi/genre_drama/1110-hto-vi-mster-bruks.html

https://kinoukr.com/2101-hto-vy-mistere-bruks.html

Фільм російською:

https://filmix.ac/filmi/drama/29379-kto-vy-mister-bruks-mr-brooks-2007.html

http://baskino.me/films/detektivy/7361-kto-vy-mister-bruks.html

ОПИС

Ерл Брукс – успішний бізнесмен, люблячий чоловік та турботливий батько. Але є у нього й інша, темна сторона. Коли приборкувати власного демона вже несила, Брукс йде вбивати. Як серійник, він навіть прізвисько своє має – «Вбивця з відбитками пальців». Тільки вони не його, а жертв. Зазвичай Брукс все ретельно планує, але одного дня все потроху починає виходити з-під контролю. Більше того, виявляється, що жага до вбивств може бути спадковою…

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Хто ви, містере Брукс?» – одна з небагатьох стрічок, де Кевін Костнер грає негативного персонажа. О, Брукс, звичайно ж, чарівний, має свій шарм. Але навіть його спроби приборкати жагу крові не викликають співчуття до нього. Це просто людина, якій подобається потурати своїм бажанням, аніж відповісти за них.

Тандем Костнера та Гарта – чудовий. Кожне слово, кожен рух, погляд – все розкриває таємний бік Брукса. Хіба його примушують? Хіба він опирається? Чи все ж таки цей безкінечний внутрішній діалог – надзвичайно важкий тягар?

Даніель Панабейкер теж відмінно впоралася зі своєю роллю. Мила дівчинка, виявляється, досвідчена маніпуляторка, та ще й доволі успішна. Навіть татко змушений підлаштуватися під її вимоги. Та чим це може закінчитися для них обох?

Спостерігати за злодіями в цьому фільмі цікавіше, ніж за поліцейськими. Тому Демі Мур хоча і гарно працює, але нічим особливим її персонаж не виділяється. Однак закінчення фільму дає нам відкритий фінал відносин Трейсі та Брукса.

Планувалося, що фільм «Хто ви, містере Брукс?» буде першим з трилогії. Але він не отримав тих відгуків та кас, на які розраховували творці, тож проект закрили. Хоча насправді продовження могло б бути набагато більш цікавим, дивлячись на потенційні можливості розвитку характерів персонажів.

Кевіна Костнера шанувальники детективів добре знають. В його фільмографії і «Недоторканні», і «Тілоохоронець», і «Постріли в Далласі». З останніх робіт – «Дозволь йому піти». Вільяма Гарта можна побачити в серіалах «Голіаф» та «Кондор». Марг Гелгенбергер – зірка серіалу «Місце злочину».

Хто ви, містере Брукс?

Хто ви, містере Брукс?

Хто ви, містере Брукс?

Хто ви, містере Брукс?

Хто ви, містере Брукс?

Хто ви, містере Брукс?

Трейлер: