Ідентифікація Борна

Ідентифікація Борна

Ідентифікація Борна

 

 

 

Назва англійською: The Bourne Identity

Назва російською: Идентификация Борна

Виробник: Universal Pictures, США

Рік виробництва: 2002

Режисер: Даг Лайман

Сценарист: Тоні Ґілрой, Вільям Блейк Геррон, за однойменним романом Роберта Ладлама

Композитор: Джон Павелл

Актори та ролі:

  • Метт Деймон – Джейсон Борн
  • Франка Потенте – Марі
  • Кріс Купер – Конклін, керівник програми «Тредстоун»
  • Браян Кокс – заступник директора ЦРУ Вард Ебботт
  • Джулія Стайлз – Нікі Парсонс
  • Клайв Овен – Професор

Фільм українською:

http://moviestape.net/katalog_filmiv/bojovyky/514-identyfikacija-borna.html

http://kinanema.net/load/filmi_ukrajinskoju/identifikacija_borna_124_the_bourne_identity_2002/120-1-0-919

https://uakino.club/films/genre_action/175-dentifkacya-borna.html

Фільм російською:

https://rezka.ag/films/action/514-identifikaciya-borna-2002.html

http://baskino.me/films/boeviki/1913-identifikaciya-borna.html

ОПИС

У морі недалеко від Марселю рибалки знаходять тіло чоловіка з двома вогнепальними пораненнями і вшитою у стегно капсулою з номером рахунку в банку. Чоловік нічого про себе не пам’ятає, навіть імені. Його єдина надія – їхати у Цюріх та піти до банку, в якому відкрито той самий рахунок. У цей же час за багато миль звідти в ЦРУ намагаються знайти свого таємного агента Джейсона Борна і з’ясувати, чому він не виконав завдання.

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Ідентифікація Борна» – перша частина франшизи, і виглядає вона слабшою за інші. Тандем Деймона та режисера Пола Грінграсса, що знімав другу, третю та п’яту частини, ще не сформувався. В історії стільки недомовок, що доволі довго ви не розумієте, що ж сталося і чому іде полювання на Борна. Деякі вчинки головних героїв не дуже логічні. Але фільм треба подивитися хоча б для того, щоб при перегляді усіх наступних частин розуміти, з чого все почалося.

Метт Деймон – гарний актор. В його фільмографії такі цікаві стрічки, як «Талановитий містер Ріплі», всі частини про друзів Оушена, «Відступники». Тому йому вдаються не тільки бойові, але й емоційні сцени. Небагатослівний, занурений у себе, Борн страждає як від спалахів спогадів, так і від нападів агресії. Постійний головний біль, що провокує обидві проблеми, є частиною і сюжету, і особистості героя. Варто відмітити гру Клайва Овена («Місто гріхів», «Не впіймали – не злодій»). Єдина сцена, в якій він розмовляє, є ключовою для розуміння конфлікту між Борном та його минулим. Цікавою є роль Кріса Купера, якого знімався у великій кількості детективник телесеріалів, і один  останніх – «11.22.63». Його персонаж – людина, яка не шкодує про свої рішення. Навіть якщо вони коштують комусь життя.

Взагалі, якщо не дуже прискіпливо ставитися до сюжету, драйв від розвитку подій у стрічці «Ідентифікація Борна» можна отримати. І стати фанатом франшизи, яка тримається на екранах вже понад 15 років.

Ідентифікація Борна

Ідентифікація Борна

Ідентифікація Борна

Ідентифікація Борна

Ідентифікація Борна

Ідентифікація Борна


Трейлер:

Автор запису: L Grey