Евакуація

 

 

 

 

Назва англійською: Extraction

Назва російською: Тайлер Рейк: Операция по спасению

Виробник: Netflix, США

Рік виробництва: 2020

Сценарист: Джо Руссо

Режисер: Сем Гаргрейв

Композитори: Генрі Джекман, Алекс Белчер

Актори та ролі:

  • Кріс Гемсворт – Тайлер Рейк
  • Ранділ Гуда – Саджу
  • Рудракш Джайсвал — Ові Махаджан-молодший
  • Пріяншу Пайнюлі — Амір Асіф
  • Гольшіфте Фарахані — Нік
  • Сурадж Рікаме — Фархад
  • Девід Гарбор — Гаспар
  • Шатаф Фігар — полковник Рашид

Фільм українською:

https://uakino.club/11118-evakuacya.html

https://kino4ua.net/3034-evakuacya.html

Фільм російською:

https://gidonline.io/view/tajler-rejk-operaciya-po-spaseniyu/

Фільм з субтитрами російською:

https://rezka.ag/films/action/33998-tayler-reyk-operaciya-po-spaseniyu-2020.html

ОПИС

Наркобарон з Бангладеш викрав сина наркобарона з Індії. Він прагне і грошей, і влади на території суперника. Індієць хоче повернути сина, та виконувати будь-які вимоги не збирається. Тому відправляє на порятунок хлопця свого помічника та звертається по допомогу до професійної команди найманців. Один з них – Тайлер Рейк, колишній спецназівець у лавах армії Австралії. Він має визволити хлопця і доправити додому. Але практично відразу все йде не за планом…

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Фільм «Евакуація» заснований на коміксі Ciudad, авторами якого є брати Руссо, Енді Паркс, Фернандо Леон Гонсалес та Ерік Скіллман. Брати Руссо добре знаються на режисурі коміксів, адже знімали дві частини «Капітана Америки» та два останні фільми «Месників». Скоріше за все, там вони і пригледіли Кріса Гемсворта на роль головного героя в «Евакуації».

Гемсворт тут дійсно на свої місці. Він добре б’ється, вправно поводиться зі зброєю. Сцени рукопашного бою, особливо двох головних героїв – Тайлера та Саджу, – напружені, захопливі і навіть мають якусь дивну красу. При цьому Рейк не виглядає кіборгом, що просто виконує завдання, не відчуваючи болю та страху. Його спогади про минуле – лише марення, але воно робить Рейка живою людиною.

«Евакуація» стала найуспішнішим оригінальним фільмом Netflix. Та їй чимало дорікали за надмірну жорстокість. І дійсно, є сцени, які жахають. І коли дивишся на це, сягає думка: добре, що наші діти мають зовсім інше життя. Вони не мають обирати між долею наркокур’єра чи найманця, повії чи служниці. Адже в менш розвинених країнах все це – буденна реальність. Тож будемо вдячні за те, що маємо, намагатимемось зберегти наші надбання і покращити майбутнє.

До речі, в травні 2020 року Джо Руссо згодився написати сценарій сіквелу. Планується, що в продовження проєкту повернуться і режисер Сем Гаргрейв, і головний актор Кріс Гемсворт.

Евакуація 2020

Евакуація 2020
Евакуація 2020
Евакуація 2020
Евакуація 2020

Евакуація 2020

Евакуація 2020
Режисер Сем Гаргрейв у невеличкій ролі Джі, помічника Тайлера

Трейлер: