Дівчина в тумані

Фільм Дівчина в тумані

Фільм Дівчина в тумані

 

 

 

 

Назва італійською: La ragazza nella nebbia

Назва російською: Девушка в тумане

Виробники: Medusa Film, Colorado Film Production, Gavila, Італія, Німеччина, Франція

Рік виробництва: 2017

Сценарист та режисер: Донато Каррізі

Композитор: Віто Ло Ре

Актори та ролі:

 • Тоні Сервілло – інспектор Фогель
 • Алессіо Боні – професор Лоріс Мартіні
 • Лоренцо Рікельмі – агент Борґі
 • Мікела Ческон – агент Майєр
 • Галатеа Ранці – Стелла Гонер
 • Даліела пяцца – Марія Кастнер, мати Анни Лу
 • Тьєрі Тоскан – Бруно Кастнер, батько Анни Лу
 • Лукреція Гвідоне – Клеа Мартіні
 • Марина Оккйонеро – Моніка Мартіні
 • Антоніо Джерарді – адвокат Джорджо Леві
 • Якопо Ольмо Антінорі – Маттіа
 • Жан Рено – психіатр Аугусто Флорес
 • Грета Скаккі – Беатріс Леман
 • Катерина Бушемі – Анна Лу

Фільм українською:

http://moviestape.net/katalog_filmiv/drama/11553-divchyna-v-tumani.html

https://kino4ua.net/1275-dvchina-v-tuman.html

Фільм російською:

https://filmix.ac/filmi/triller/123504-h0-devushka-v-tumane-2017.html

ОПИС

У невеличкому містечку Авешот зникла юна Анна Лу. Вона пішла до церкви і ніби розчинилася у тумані. На допомогу місцевій поліції приїжджає відомий інспектор Фогель. Для розкриття справи він застососвує методи, які більшість не схвалює. Але вони таки дають результат і розслідування потроху просувається. З’являються підозрювані, знаходять речові докази. А з часом виникає думка, чи не причетний Фогель сам до зникнення дівчини?

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

«Дівчина в тумані» – екранізація роману Донато Каррізі з тією ж назвою. Автор є сценаристом і режисером стрічки. В Італії фільм мав шалений успіх і у критиків, і у глядачів. Світ сприйняв картину більш спокійно, але це стається з більшістю неамериканських фільмів.

Десь в середині картини нам кажуть: «Зло – справжній рушій сюжету. Зло створює історію». Далі ми чуємо: «Потрібно знайти сакральну жертву, краще за все невинну. Головний герой має бути особистістю неоднозначною. Його повинні підозрювати всі. В літературі найчастіше вбивають з ненависті. В реальному житті найчастішим мотивом стають гроші». Загалом, це все, що потрібно, аби зрозуміти, хто і чому скоїв злочин.

Обраний формат фільма-бесіди між Фогелем та психіатром Флоресом дає розуміння характерів та способу дій обох персонажів. Адже Флорес – не менш важлива фігура. Він ставить питання, які розкривають суть персонажів, веде глядача від підозри до повної ясності.

Весь фільм «Дівчина в тумані» зосереджений на Анні Лу, її характері, способі життя, таємницях. Адже розуміння жертви має дати підказку, хто вбивця. Але наприкінці з’ясовується, що взагалі неважливо, якою була Анна Лу. Те, як і чому був скоєний злочин, шокує. Жодних емоцій, ніяких пристрастей. Тільки чітка робота розуму, план, розроблений до найменших деталей.

Багато хто критикує Каррізі за фігуру Фогеля. Так, він маніпулює людьми, створює майже реаліті-шоу на горі та стражданнях. Виштовхує під світло софітів та уваги громадськості родини і жертви і підозрюваних. Фогель грається з фактами, недоговорює або робить чи каже таке, що підштовхує людей до певних висновків, хоча і не зовсім вірних. Він знає, що його дії завдадуть шкоди, але ні на мить не сумнівається в їхній правильності. Бо його завдання – виманити злодія і піймати його. Якщо це зачепить чиїсь почуття або зруйнує чиєсь життя, що ж – такая ціна. І глядачу варто відповісти на питання: а якби це була ваша дитина, чи не хотіли б ви знайти кривдника за всяку ціну?

Туман в картині «Дівчина в тумані» теж має своє значення. Але не тому, що Анна Лу зникла в туманний вечір. Цей туман не дає бачити чітко. А ще він ховає. Людей, вчинки, таємниці. І навряд чи він коли-небудь піде назавжди.

Фільм Дівчина в тумані

Фільм Дівчина в тумані

Фільм Дівчина в тумані

Фільм Дівчина в тумані

Фільм Дівчина в тумані

Фільм Дівчина в тумані

Трейлер: