Зошит смерті

Зошит смерті

зошит смерті

 

 

 

 

Назви японською та англійською: デスノート, Death Note

Назва російською: Тетрадь смерти

Виробник: Nippon TV, Японія

Роки виробництва: 2006 – 2007

Кількість сезонів: 2 (37 серій)

Ідея: манґа Цуґумі Оби з ілюстраціями Такеші Обати

Режисер: Тетсеро Аракі

Серіал українською:

http://uaserials.pro/786-zoshit-smerti-sezon-1.html

http://anitube.in.ua/31-zapisnik-smert.html

Серіал російською:

https://kinanema.net/load/anime/zoshit_smerti_1_sezon_2006_2007/2-1-0-11078

Серіал з субтитрами:

https://toloka.to/t15443

https://toloka.to/t78269

ОПИС

Богу смерті Рюку стало занадто нудно у обителі богів і він вирішив скинути на землю свій Зошит смерті, щоб подивитися, що буде робити із ним людина, яка його знайде. Знаходить зошит Лайт Яґамі – кращий учень Японії та син поліцейського. Його мрія – допомогти батьку боротися зі злочинцями та викорінити злочинність у всьому світі. І Зошит смерті дає хлопцю таку можливість, адже той, хто ним володіє, може вписати туди ім’я людини і таким чином вбити її.

Лайт вирішує вписувати у зошит імена злочинців. Але майже одночасні раптові смерті декількох засуджених чи арештованих привернули увагу поліції. Починається полювання на Лайта, точніше, на Кіру, як він себе називає, до розслідування залучають кращого детектива світу – L. Він ховає своє лице та свою особистість, щоб ніхто не міг йому нашкодити. Чим закінчиться протистояння L та Кіри? На чиєму боці прихильність суспільства? І що робити, коли друзі раптом перетворюються на ворогів?

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Яскравий приклад того, куди ведуть благі наміри і чи дійсно мета виправдовує засоби. Автори ставлять перед глядачами непросте питання: чи може гарна ідея мати гарне втілення і не спотворитися під впливом обставин. Більше того: чи може ця ідея не спотворити людину. Протягом перегляду ваші симпатії будуть декілька разів змінюватися. Майже в кожній серії, особливо першої частини серіалу, Лайту (а разом із ним і глядачу) доведеться вирішувати якесь моральне питання. Відповідь буде вести сюжет у той чи інший бік.

Аніме – незвичний для багатьох із нас жанр. Але цей серіал вартий уваги. Якщо вас дратує картинка, змусьте себе перетерпіти хоча б 2 серії. Потім ви якось раптово зрозумієте, що переглядаєте десь восьму і не можете зупинитись. Є серії, що розвиваються дуже динамічно, а є повільні, створені для роздумів та аналізу ситуації. Сюжет має несподівані повороти, частина яких пов’язана із правилами Зошиту смерті, частина ж базується на несподіваних рішеннях, що приймають герої. До останньої хвилини буде незрозуміло, як героям вдасться вибратися із халепи, яку вони самі і створили. І чи взагалі вдасться.

До речі, сам бог смерті Рюк – доволі цікава фігура. Іноді здається, що він заварив всю цю кашу лише заради яблук.

Зошит смерті

Зошит смерті

Зошит смерті

Зошит смерті

Зошит смерті

Зошит смерті

Трейлер:

Автор запису: L Grey