Слідство ведуть Колобки

Слідство ведуть Колобки

Слідство ведуть Колобки

 

 

 

Назва російською: Следствие ведут Колобки

Виробник: студія «Екран», СРСР

Роки виробництва: 1985-1986

Режисери: Олександр Татарський, Ігор Ковальов

Сценарист: Едуард Успенський

Композитор: Юрій Чернавський

Актори та ролі:

  • Леодін Бронєвой – Шеф
  • Олексій Птіцин – Колега
  • Станіслав Федосов – Карбофос, його слуга, директор зоопарку

Мультфільм російською:

https://www.youtube.com/watch?v=OA3e458T0cE

ОПИС

Однієї грозової ночі з зоопарку було викрадено слона. Брати-слідчі Колобки випадково дізнаються про це і беруть справу у свої руки. Вони з’ясовують, що тварину, яка виявилася дуже рідкісною, вкрав злий іноземець Карбофос, від якого слон колись втік через жорстоке поводження. Як же вивести злочинця на чисту воду та визволити бідолашну тварину? Та якщо слідство ведуть Колобки, злодія неодмінно буде покарано!

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Усього 20 хвилин – а скільки задоволення! Яскраві образи усіх без винятку героїв, включаючи звірів у зоопарку. Низка крилатих фраз, що і досі можна почути. І навіть музика запам’ятовується.

Назва стрічки пародіює назву відомого свого часу серіалу «Слідство ведуть ЗнаТоКі», а в цілому мультфільм – дуже якісна пародія на всі фільми про слідчих та слідство, в тому числі «Місце зустрічі змінити не можна» та «17 миттєвостей весни». Образи головних героїв взяти з книжки Едуарда Успенського, який і був автором сценарію до стрічки. Це абсолютний шедевр, який можна дивитися безкінечно.

До речі, режисер мультфільму «Слідство ведуть Колобки» Олександр Татарський – киянин. Разом з другим режисером Ігорем Ковальовим вони свого часу вчились у відомого українського аніматора Євгена Сивоконя та потім працювали на студії «Київнаукфільм». У якості художників-мультиплікаторів обидва приймали участь у створенні «Пригод капітана Врунгеля». Тому у двох епізодах двох останніх серій мультфільма про Колобків ви можете бачити персонажа, дуже схожого на Врунгеля.

Слідство ведуть Колобки

Слідство ведуть Колобки

Слідство ведуть Колобки

Слідство ведуть Колобки

Слідство ведуть Колобки

Слідство ведуть Колобки

Трейлер:

Автор запису: L Grey