Пригоди капітана Врунгеля

пригоди капітана врунгеля

 

 

 

 

Назва російською: Приключения капитана Врунгеля

Виробник: Київнаукфільм, УРСР

Роки виробництва: 1976 – 1979

Кількість серій: 13

Режисер: Давид Черкаський

Сценарист: Іван Воробйов (псевдонім Юхима Чеповецького), за мотивами повісті Андрія Некрасова. Чеповецький написав і тексти до всіх пісень у мультфільмі.

Композитор: Георгій Фіртич

Актори та ролі:

  • Зиновій Гердт – капітан Врунгель
  • Євген Паперний – Лом, шеф
  • Георгій Кишко – Фукс
  • Григорій Шпігель – агент 00Х
  • Семен Фарада – Джуліко Бандито
  • Олександр Бурмистров – де ля Воро Гангстерито

Мультфільм мовою оригіналу (російською):

http://moviestape.net/katalog_multfilmiv/multserialy/4482-prygody-kapitana-vrungelja.html

ОПИС

Пригоди капітана Врунгеля починаються з того, що він отримує запрошення прийняти участь у міжнародній навколосвітній парусній регаті. Капітан погоджується і бере з собою свого учня Лома, аби той на практиці зміг опанувати морську науку. У ніч перед стартом регати з музею викрадають унікальну скульптуру. Саме одного з викрадачів, охоронця музею Фукса, Лом вмовляє долучитися до команди яхти капітана Врунгеля, адже за умовами регати екіпаж має складатися з трьох осіб. Згодом з’ясовується, що регата були організована з єдиною метою – вивезти викрадену скульптуру з країни. Хто ж замовив викрадення? Чи вдасться бандитам отримати бажану скульптуру? Як на хід подій вплине поява таємного агента? І чи зможе капітан Врунгель зробити зі свого екіпажу справжніх морських вовків?

ОСОБИСТЕ ВРАЖЕННЯ

Давид Черкаський – геніальний український мультиплікатор. Його твори вирізняються поміж інших і використаними методами анімації, і змістом. Іронічний погляд на події та персонажів властивий практично усім його роботам. А які прекрасні тексти! Скільки фраз використовуються і понині: «Мы бандито, гангстерито…», «Ма бене», «Дело табак. Закуривай, ребята!». Не кажучи вже про пісні. «Маны, маны, маны, маны, мы не просим каши манной…» або «Как вы яхту назовете, так она и поплывет».

Мультфільм «Пригоди капітана Врунгеля» – і самостійна історія, і водночас пародія на фільми про мафію та агента 007. До речі, в ньому безліч корисної інформації. Тобто він виконує не тільки розважальну, а й освітню функцію. Його єдиний недолік – читати після його перегляду книгу не дуже цікаво, бо персонажі в ній не такі колоритні, як в мультфільмі.

Пригоди капітана Врунгеля

Пригоди капітана Врунгеля

Пригоди капітана Врунгеля

Пригоди капітана Врунгеля

Пригоди капітана Врунгеля

Трейлер:

Автор запису: L Grey