Назва угорською: Macskafogó
Назва російською: Ловушка для котов
Виробник: Pannonia Filmstudio, Угорщина, Канада, Німеччина
Рік виробництва: 1986
Сценарист: Йожеф Неп
Режисер: Бела Терновскі
Композитор: Томаш Деак
Персонажі та актори:
Українською мультфільм озвучувався тричі трьома різним студіями. На жаль, останньої версії, 2019 року, в Інтернеті немає.
Мільтфільм українською:
http://moviestape.net/katalog_multfilmiv/multfilm/3170-pastka-dlya-kotv.html
https://toloka.to/t90104 – два варіанти озвучення
Мільтфільм російською:
https://filmix.ac/mults/kriminaly/48722-lovushka-dlya-koshek-1986.html
https://rezka.ag/cartoons/comedy/12687-lovushka-dlya-koshek.html
Мишам планети Ікс загрожує повне знищення, адже коти хочуть панувати всюди. Єдина надія мишачого суспільства – суперсекретна зброя, яку розробив професор Фушимиші. До професора поспішають агенти спецслужби «Інтермиша» Нік Грабовський та Лінивий Дік. Але дістатися цілі не зможе жоден, адже коти дізналися про зброю і хочуть будь що знищити всіх, хто може що знати про неї.
«Пастка для котів» – чудовий приклад іронічної пародії на всі шпигунсько-гангстерські фільми. Всі образи шаблонні, тому добре впізнавані. До речі, шаблонність в даному випадку тільки додає кожному з героїв свого шарму. Зібраний, неймовірно функціональний Грабовський, який тим не менш не залишає без уваги жінок. Забудькуватий, але геніальний професор Фушимиші. М’який та легковажний на перший погляд бос мафії котів Гато. Але він може бути настільки жорстоким, що перед ним тремтить навіть його найкращий підлеглий Фріц Теофіл. Запам’ятовуються й чотири криси, що допомагають котам ловити мишей.
Особливо варто відмітити образ Лінивого Діка. Товстий, здається, не дуже розумний і ні до чого не здатний поліцейський. Але він добра душа і бореться з пітьмою в душах інших за допомогою музики. До того ж він відіграє ключову роль у порятунку мишачого суспільства, що справедливо.
«Пастка для котів» настільки запам’яталася глядачам, що у 2007 угорці зняли продовження, використавши тих самих персонажів, але вже більш сучасні анімаційні технології. Сценаристом знов був Йожеф Неп, а режисером – Бела Терновскі. Повторити успіх попередниці стрічці не вдалося, але фанати були раді знову зустрітися з улюбленими героями.
Трейлер:
Серіал «Суто англійські вбивства» розповідає про Мідсомер - графство у Великій Британії, де, здається, вбивають…
Серіальні прем’єри літа 2021 року - для кожного і на будь-який смак. Більше 20 нових…
Серіальні прем’єри травня 2021 - це 7 нових проєктів і 7 продовжень. Серед новинок цікаві…
"Втрачений символ" - серіал за однойменним романом Дена Брауна про пригоди професора Роберта Ленгдона. В…
This website uses cookies.